Başka problemlerimiz yokmu acaba :)

hepimiz sadece aşk ve flörtle ilgili sorular soruyoruz başka sıkıntımız yokmu bizim maddiyat gibi :D

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• Cooooook var ya hepsi birden uzeriiimmde

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• cebimde son 18liram kaldı aç geziyorum, sevgilimden ayrıldım, ameliyat olup bütlere giremediğim için 3dersten yaz okuluna kaldım. vesaire... dert bol ama bunların nesini soru olarak paylaşabilirim sence :D sevabına bana borç verebilcek olan var mı ? ya da biri bana yemek yapabilir mi? falan mı demeliyim? :) :)

0|1
    0|0
  • Tek derdim para olsa keske

0|1
    0|0
  • öğrenciyiz

0|2
    0|0
  • elhamüdülillah tek derdimiz aşk milletçe böğty. :D niye başka sorulara cevap verilmiyor ki site aşk doktoru kaynıyor :D

0|1
    0|0
  • Var da burada "Nasıl para kazanacağım" diye soru sormayız herhalde.

0|0
    0|1
  • en çok kafaya takılan konular onlarmış işte

0|0
    0|0
  • duygularımızı saklıorz yanmzdakilrler paylasmıorz, diger konular paylasıma acık .. belki oyüzden tam da yeri tanımam etmem soriim yada paylasıım die düşünms olblrz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ya bu siteye aşk meşk sormassan soruya cevap bile vemriyolar haci :d maddiyat olmazmi ya öğrenci halimle dünyanın borcu var: D

1|1
    0|0
  • paralı birine aşık olunca o problemde çözülüyor

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • para dediğin bugün var yarın yok. yarın var dün yok. bugün yok yarın var falan filan işte

0|1
    0|0
    • miras degil ALIN TERİ

• hee çalışıyoz işte. ne güzel miras kalacaktı, kalamadı nasip deelmiş. eşek gibi çalışıyoz biz de yoksa keyfimizden çalışmıyoruz larke :D

• kimsine göre yok kimisine göre var bu olanlarda hiç sormaz :D

0|0
    0|0
  • 14 20 yaş gurubu ergenler ne anlar para sıkıntısından babaları sag olsun :))

0|0
    0|0
  • o kadar dert var ki keşke tek saf aşkı düşünsem

0|0
    0|0
Yükleniyor...