Darwinci evrimciler soruma bakabilir mi?

madem her şey maymundan geldi, öyleyse balıklar nasıl maymundan geldi? evrimciler açıklayabilir mi acaba?

Güncellemeler:
her canlının kökeni maymundur diyen darwinist italyan adam vardı ben uydurmuyorum

0|0
11|19

En İyi Erkek Görüşü

• Umarim trolldur yoksa iyi olmayan haberlerim var senin icin.

2|2
    0|0
    • o nasıl oluyor

• @yascag35. Homo sapiens turu (modern insan) tahmini 200 bin yildir ortada. Bakabilirsin homo turundeki canlilara buradan. tr.m.wikipedia.org/wiki/%C4%B0nsan%C4%B1n_evrimi Biz evrim geciriyoruz zaten su anda ama cok yavas bir surec bu. Ornegin 200 bin yil onceki homo sapiens anne sutu aldiktan sonra laktoz sindiremez hale geliyordu ama binlerce yil suren hayvancilik ile laktozu sindirebiliyoruz su an. 20 yas dislerinin islevinin kalmamasi ve yavas yavas yok olmaya gitmesi baska bir ornek. Insan beyninin hacmide 30 bin yil oncesine gore kayda deger bicimde daha kucuk su anda.

• @Batuthekhan. Öncelikle şunu belirteyim ben tarih okuyorum :) Bu konular hakkında bir arkeolog kadar bilgim yok fakat '' Homo Sapiens '' (düşünen insan) türü günümüzden 200 bin değil 30-40 bin yıl öncedir. ''Homo sapiens neandertalensis'' türü 200 bin yıl öncesine dayanır fakat bu tür ile günümüz insanları arasında büyük bir fark bulunmamaktadır. Son olarak şunu söyleyeyim, mutasyonla evrim i karıştırmayalım lütfen, bilmediğim bir bilgi sizden duydum fakat bu laktozun sindirilmesi olayı mutasyondur, maymunun insana dönüşmesi evrimdir. Fakat Eski Çağ tarihçisi Prof. Dr. Yüksel Arslantaş hocamınızın dediği gibi ''bizim bildiğimiz ilk insanlar o dönemde de, insan gibi insandı...'' :)

En İyi Kız Görüşü

• her şey maymundan gelmedi her şey adem ile havva dan geldi ilk önce onlar gelmişti sonra yüzmeyi öğrendiler ve sudaki yoğunluktan zayıfladılar ve solungaçlar ortaya çıktı (dikkat et yanağının orda bir çukurluk var gamze sanıyoruz ama solungaç belirtisi)

0|0
    0|1
    • al işte dininden bir haber bir mahluk... hadi kuran ı geçtim okumadığın kabak gibi belli , tevratta bile adem le havva yı yaratmadan önce göğü yeri denizi ve tüm canlıları yarattığı yazar bire zır cahil!!! yanağın orda çukur varmış solungaçmış , ulan var yaaa sallamakta hurafede yeri göğü deldiniz

• yapma kardeşim böyle makara , ciddiye alıp inanan çıkar zaten her taraf zır cahil... küfür ediyodum zor tuttum kendimi

• @Drislove haklısın inandırıcı da yazmışım :D

Erkekler Ne Diyor 18

• Oha :D ulan o oyle değil insanlarla maymunlarin atasi ayni diyorlar balik nerden cikti bu arada elhamdülillah muslumanim

1|1
    0|0
    • tamam ama her şey maymundan diyen evrimcilerde var

• Yok herseyin atasi ortak diyorlar aktif madde diye birseyden turemis canlilar milyonlarca yildir... o baska ac oku lutfen

• evrimini tamamlayamayanlar var mesela hala sene olmuş 2015 :D

• valla ben evrime inanmıyordum maymundan geldik demek çok saçma geliyordu fakat senin sorunu gördükten sonra acaba evrim gerçekten varmıydı demeden alamıyorum kendimi. görüntü olarak olmasada beyin olarak insandan maymuna doğru evrim geçirme yolundasın ;)

0|1
    0|0
  • Abla kitaba ortadan bakmis sadece

0|3
    0|0
  • harbiden Ian balıklar nasıl geldi ki :/

2|0
    0|0
  • Evrim maymundan gelme durumu değil.
    Bunun çok belgeselleri var.
    Ben Celal Şengör'ü öneririm.
    Eğlenceli anlatımlarına bakabilirsin.

0|0
    0|0
  • Bu teoriye inanmiyorum ancak inanan kisiler her seyin degil sadece insanlarin maymundan geldigine inanip savunuyorlar. Bos ver herkes inandigi gibi yasasin

0|0
    0|0
  • off püfür püfür beyin daha hiç kullanılmamış. her şey maymundan gelmedi insanlarla maymunlar akrabadır. Kedi ve aslan arasındaki bağ gibi. Herşey maymundan gelmedi son olarak evrimciler denen bir şey yoktu evrim doğru kabül edilen bir teoridir her hangi bir inancın simgesi değildir lütfen azıcık okuyun yalvarırım. en azından aç evrimagaci falan oku.

0|0
    0|0
  • Tebrikler Darwin'i mezarında ters döndürdün

0|1
    0|0
  • Sperm sapması :D :D Yanlış yoldan gittiyse demek ki :D

0|2
    0|0
  • Darwinle delirmecelerrrrrrrr skıufyjdfhklaşsidlfgkhdj hahahahah ulan çok iyiydi hahahahh

0|1
    0|0
    • onlar deli zaten

• darwinci olarak. siz kadar olmasak ta evet biraz deliyizdir :D ama bizim hayal gücümüz sayesinde sizin şuanda kullandıklarınız gelişiyor bilim hayal demektir :)))))))))))))) bilin istedim

• sıçmışlar

0|0
    0|0
  • Ablacım sen konuyu baya yanlış okumuşsun. ne yaptın kitabın korsanınında mı korsanını aldın?

0|0
    0|0
  • her şey değil şapşik insan.

0|1
    0|0
  • Bırak evrimcileri Kuran I Kerim de herşey gayet açık

0|0
    0|0
  • maymun soyundan gelenler bunu rahatlıkla acıklar düşünme sen :)

0|0
    0|1
  • Hersey maymundan geldi deimiyorlarki

0|0
    0|0
  • Siz daha evrimi çözmemişsiniz gidin iki kitap okuyun.

0|0
    0|0
  • ama sen anlamamışsın ki :D yanlış anlamışsın demiyorum bak düpedüz anlamamışsın

0|0
    0|0
    • hayır yanlış anlaşılma yok

• offfff cahilim de bilmiyodum saolun öğrendim de bari... kim demiş böyle bişeyi arkadaşım bide inatla iddaa ediyosun hala?

Kızlar Ne Diyor 10

• Maymundan gelenler insanlar 😂😂😂

0|0
    0|0
    • hayır olur mu tüm dünya maymundan geldik bilmion mu sen cail cail gonuşmaaa beee :D ( bırak o mutlu olsun o böyle mutlu ;) )

• Canım evrimci teoriye gore tum canlilar degil insanlar maymundan gelmistir nesilden nesile canlı türlerinin değişime uğradığını öne sürer balıklar ise sürüngenler ve kuşlarla ataları ortaktır ve su solucanlarindan gelmişlerdir evrim teorisine gore.

0|0
    0|0
  • Şimdi Darvinci değilim ama onlar her canlının zamanla evrim geçirdiğine inanıyorlar bazı canlılar için doğruda mesela mamutlar ve filler maymunlarında insanların evrim geçirmemiş hali olduğuna inanıyorlar her şey maymundan gelir diye bir görüşleri yok benim bildiğim

1|0
    0|0
    • ben öyle diyeni duydum ama

• Büyük ihtimalle araştırmadan okumadan sırf cool sandıkları için kulaktan dolma bilgilerle bir görüşü savunan bir grup insanımız var hadi bunu açıkla desen inan onlarda açıklayamaz onları çokta ciddiye almamak ve söylediklerine inanmamak lazım

• Gece gece iyi geldi :d

0|0
    0|0
  • Her canlilin kokeni maymundur dememis adam iyice arastirirsaniz darvin in calismalari siyasi amacli captrildi ve kullanildi ayrica evrim teorisinde baliklarla maymun arasinda daha kactane evre var

0|0
    0|0
  • Yine mi bu tip bir soru. Canım sen çok yanlış anlamışsın. Araştırmadan baş kaldırmak yanlış tavsiye

0|1
    0|0
  • ya ekfnklngfkrwngkrng bu nedir ama?

0|0
    0|0
  • Simdi cicim ilk tavuk nerden geldi? O yumurta? Nerden cikti aceba? Maymunun totosundan degildir herhalde, simdi cicim Sen maymundan gelme olabilirsin ama beni leylekler getirdiiii tammmi

0|0
    0|0
  • Ben ev kedisinden türedim sizi bilmem

0|0
    0|0
  • bir cahil daha :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...