Barış Manço öbür tarafta hepimizi falakaya yatırsa haklı değil mi?

Barış Manço öbür tarafta hepimizi falakaya yatırsa haklı değil mi?

Seksenlerde şu şarkıyı Pink Floyd yapsa efsane beste olur, her yerde Top 10'u zorlardı. Ama biz bizden çıkma bir şarkının kıymetini zerrece bilmiyoruz.

Bence Barış Manço öteki tarafta hepimizi sıra dayağına çekecek.

0|0
20|19

En İyi Kız Görüşü

• Çok ama çok haklısın bu konuda, detaya katılıyorum. Dönence çok özel bir şarkı. El sahip çıkıyor, kıymet biliyor. Pink Floyd gelmiş geçmiş en iyi gruplardan biri ama isterdim bizden de çıkmasını ölümsüz olmasını bazı parçaların/kişilerin.

Biz sanata değer vermiyoruz. Bütün sorunun başı sonu buraya dayanıyor. Biz değer vermezsek başkası neden değer versin? Şimdi soruyu cevaplarken açtım dinliyorum bir yandan şunun müziğine, ritmine, sözlerine bakıyorum, cidden yabancıların efsane gruplarını aratmıyor.

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• haklı o üstüne düşüp böyle güzel şarkılar üretsin biz andaval gibiyiz. hepimizi falakaya yatırsa haklı..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• dünyanın en güzel şarkısı olabilir benim için.. o kadar anlamlı ki sözleri.. bir de kafan çok dumanlıyken dinlediğinde.. aman tanrım demiştim.

0|2
    0|1
    • Pink Floyd böyle şarkı yapsın, efsane olurdu.

Barış Manço'nun ingilizce bir albümü var, bizden çok ingilizler dinliyor heralde.

• olmaz mıydı yaa.. adam gerçekten efsaneymiş. bir daha gelmez
      biliyorum o albümünü. blue morning angel favorim hatta :)

• çok haklısınız efendim katiliyorum

• Adam haklı Dağılın beyler

0|1
    0|0
  • Ozellikle serdar ortac fanlarini

0|1
    0|0
  • Kıymetini bilmediğimiz tek kişi o değil bence

0|2
    0|0
    • Şarkılarını geçtim, birçok dil bilen, kültürlü, düzgün bir insandı.

Ama kültürlü insanlara allerjisi olan toplumumuz asla kendisini tam sevemedi.

• Onu yapsa, gık diyemeyeceğimiz tek kişi barış manço değil bence

0|1
    0|0
  • yaptıklarını hd izleyince barış amcanın dayağı tırt gelir

0|1
    0|0
    • Siz Valhalla'ya giremeyeceksiniz, karşılaşmayız orda. Hepiniz Hellheim'da kös kös oturacaksınız.

Bizde din daha güzel, öyle cehennem, yanmak, ceza falan yok. Odin'in şanına yaraşmadığın zaman gideceğin Hellheim boşluktan ibaret.

Valhalla'da rastlarsam Kan Kartalı yaparım ona göre

• Ne diyeyim ya ama sırf popüler olmadığı için de

0|0
    0|0
  • Enfes bir şarkı :)

0|1
    0|0
  • Çok haklısın..

0|0
    0|0
  • Ha su Nick gibi, kesesi geliyordur insanligi.

https://m.youtube.com/watch?v=V2FygG84bg8

0|0
    0|0
  • Evet haklı

0|0
    0|0
  • Hakli

0|0
    0|0
  • Belki ondan önce dayak atanlardan Barış amcaya yetişemeyiz :) :) Şaka bir yana Barış Manço bildiğim kadarıyla şiddet gösterebilecek birisi değil :)

0|0
    0|0
  • ben bu sakiya ba yi lirim ki

0|0
    0|0
  • en sevdiğim parçası.

0|0
    0|0
  • Haklı

0|0
    0|0
  • Güzel şarkı

0|0
    0|0
  • Dogrudur. Baris manco efsanedir.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Elin Richard'ı bunu bilse ne olur bilmese ne olur.. Dinlerlerse ekime, dinlemezlerse zikime...

0|0
    0|0
    • Öyle değil işte, bizim millet gibi bir tek sözleri dinlemiyor adamlar. Arkada çalan müzik şarkıyı asıl güzel yapan şey.

• haklısın sarkı fena

0|1
    0|0
  • ne saçma bir paylaşım

0|0
    0|1
  • keşke ölmeseydi :/

0|1
    0|0
    • Ölür ölmez geçtim. Adam var ya, son elli yılın en kıymeti bilinmeyen sanatçısıdır.

• Adam gibi adam. Barış abimiz. Duruşu kişiliği karakteri ve sanatıyla...

0|1
    0|0
  • Yabancı dinlemiyorum Barış Manço dinlerim ama

0|1
    0|0
  • Kovalar bizi.

0|0
    0|0
  • Of en sevdiğim parçasıdır barış mançonun
    Az patlamadık bu şarkıyla

0|0
    0|0
  • Baris manco hala sevilip sayilio neyin tribindesin bilmiyorum mkk beethoven seni dovsun mu sonatlarini dinlemiyorsun diye? Sarkilari dinleyip dinlememek tarz meselesi adami 7den70e herkes biliyor zaten

0|0
    0|0
    • Olay o degil, adam resmen underground konumunda, bu herifin ingilozce albumleri doneminin dunya capinda en iyi psychodelic rock islerinden.

Biz bir kac sarkisini biliyoruz, bir suru dilde bir suru is yapmis bir efsane kendisi.

Hele simdiki nesil, hic bilmiyor.

• Bana internete bakmadan dark side of the moon parcalarini soyle o zaman kac kisi sayar? İlgiyle alakali bosuna trip atiyosun

• pink floyd falan dinlemiyorum.

0|0
    1|2
  • Haklı

0|0
    0|0
  • ben severim, kayıtlara geçsin diye yazıyorum

0|0
    0|0
  • bir s. ktir git

0|0
    0|1
  • Barış Manço Türk insanının gönlünde zaten efsane ki cenaze merasimi ortaya koydu zaten. Bu şarkı erfase ama daha ne parçaları var.. Herkesin bildiği dışında

0|0
    0|0
  • Bilemedim şimdi :)

0|0
    0|0
  • Ateist değil miydin sen?:)

0|0
    0|0
  • Hakli

0|0
    0|0
  • falaka az bile