Sizce kitaplarım nasıl?

Hiçbir siyasi görüşüm yok ama bu kitapları aldım. Okumaya tereddüt ediyorum. Sizce bunları okuyum mu?
Sizce kitaplarım nasıl?
Bir de bu kitaplar var.

Sizce okumaya değer mi?

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• ben olsam camus /yabancı ile başlardım

1|0
    0|0
    • Ben dünya klasikleriyle başladım. Sonra bunları okuyacağım.

En İyi Kız Görüşü

• Bakış açını geliştirebilir veya değiştirebilir. Bende okumak istiyorum ya😫

1|0
    0|0
    • Resim eklemiştim ama gözükmüyor. Çıkmamış mı?

• Öyle oldu işte ben de pişman oldun ama iş işten geçti sadece ilk resimdekiler sağ görüş. Diğerleri normal yine de. Tamam o zaman ben okumaya çalışayım. Teşekkür ederim.

• Önemli değil :)

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 4

• ne görüşü ne kesimi temsil ettiği önemli değil. kitap okumak her zaman iyidir.
    yalnız genlerimizde yok heralde okumak alışkanlığımız yok.
    bunların hepsini okuyabilcek misin..

1|0
    0|0
    • Kitap okuma alışkanlığım yok evet. Geç de olsa bir yerden başlamak istedim ve bu kitapları aldım. Açıkçası en alttaki psikoloji kitapları bana biraz ağır geliyor. Bunlardan başka dünya klasikleri ve türk klasiklerinden de roman aldım. Önce onları okuyorum. Bunlara onları bitirince başlayacağım. Bir seyler öğrenmek istiyorum ama umarım çok geç kalmamışımdır bunun için.

• hiçbişey için gec degildir.. klasikler iyidir. aynı zamanda dönemin tarihini sosyolojisini okursun.

• Bence ayrim yapmadan oku kitaplari. Iyi ya da kotu bir bilgin olmus olur neyi nasil yorumlamislar bunu ogrenirsin en azindan.

1|0
    0|0
  • Hahaha sen bunlari okusan psikopat olursun :DD
    Şaka bir yana
    Fena kitaplara benzemiyorlar gibi

1|0
    0|0
    • Tereddüt ettim işte. Aldığıma çok pişman oldum ama okuyum değil mi?

• Bazı kitaplarda yazar iyi tanınmadan okumamak gerekiyo yanlış fikirler empoze edilebilir çünkü

• Haklısın

• Oku tabi.

1|0
    0|0
Yükleniyor...