Kapat

Yeni bir diziye baslamak istiyorum? Yabanci dizi olarak ne onerirsiniz?

Yeni bir diUye baslamak istiyorum. Onerebileceginiz cok cok cok guzel mutlaka izlemelisin diyeceginiz bir dizi var mi?

0|0
10|14

En İyi Erkek Görüşü

• You're The Wrost çoğu kişinin bilmediği çok hoş bir dizi.
    The Last Man on Earth var yine efsanedir kendisi.
    Diğer izlediğim diziler Mr. Robot ve de Vikings ama bunları izlemişsindir.

1|0
    0|0
    • Ilk ikisini hic duymamistim. Konusu ne?

• İlki biraz karışık. Biraz sınır düşünen çiftin arkadaşlarıyla olan ve kendi aralarında geçen komedi ağırlıklı bir dizi. Cinsel içerik var fakat o kadar abartı olduğunu düşünmüyorum.
      İkinci dizi ise bir virüs yüzünden dünyada herkes ölüyor bizim Phil dışında sonra zamanla bir kaç insan daha tanımaya başlıyor çok üst düzey bir komedi dizisi kendisi.

• Tamam ben bakayim ilk bolumlerine. Tesekkur ederim.

En İyi Kız Görüşü

• Konularıyla birlikte;

Da Vinci's Demons tartışmasız en beğendiğim dizidir, ne yazık ki 3 sezon verip final yaptılar. Konusuna gelirsek, kafası diğer insanlardan çok farklı çalışan Leonardo Da Vinci'nin gençlik zamanları biraz fantastik biçimde ele alınmış. İlk sezon annesini arıyo, annesini bulmak için de yapraklar kitabı diye bir kitabın peşine düşüyo, başına fantastik şeyler geliyo vs ama sezon ilerledikçe daha ilginç konular ele alınıyo şiddetle tavsiye ettiğim ilk dizi.

İkincisi de The Librarians. bir kaç gün önce tlc kanalında gördüm ve çok beğendim hemen oturup ilk sezonu bitirdim, izledikçe izleyesin geliyo çünkü. Zamanında dünyada sihir varmış ama teknolojinin gelişmesiyle gücünü kaybetmiş, kütüphaneciler de sihir yüklü önemli eserleri toplayıp saklıyolar gizlice, ama kotu bir karakter sihiri dünyaya geri getiriyo falan. Gerçekten sürükleyici, tavsiye ederim.

The 100, dünyada yıllar önce yaş bitmiş, uzayda ark denen büyük bir istasyonda yaşıyo insanlar. Ama ark'ta oksijen bitmeye başlıyo ve başkan, 100 tane suçlu genci hayat var mı diye bakmaları ičin dünyaya gönderiyo. Meğer orfa yaşayan birileri varmış ama insanlardan biraz farklı yaşıyolar vs öneririm bunu da.

The Whispers uzaylılarla ilgili, uzaylılar çocukları kullanarak dünyayı istila etmeye çalışıyolar.

Orange is the new Black, biraz yaş sınırı olabilir, kadın hapishanesinde yaşananlar ele alınmış, komedi tarzı güzel bir dizi ben 3 günde 3 sezonu bitirdim öyle söyliyim.

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 13

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...