Tiyatro mu sinema mı?

Tiyatro mu, sinema mı? Hangisini tercih edersiniz?

• Tiyatro
    33% (7)35% (9)34% (16)Oy Ver
  • Sinema
    67% (14)65% (17)66% (31)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Tiyatroda / opera / bale öyle bir ruh vardır ki oyuncular bunu hem yaşar hem yaşatır. Tabi tiyatroya nasıl gidilir nasıl giyinmek gerekir, icra edilene saygı göstermenin ne demek olduğunu bilirseniz.
    Siz en iyisi sinemaya gidin belki bizim coniler cola ya da mısır reklamı yapar sizde arada alır yersiniz.
    Sinemaya karşı değilim ama işin kolayına kaçılmasına karşıyım. Sinema sadece eğlenmek için yani kafa dağıtmak için olmalı ya da ben öyle düşünüyorum.

Tercih sizlerin...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Keşke seçmek sorunda kalmasaydık; çünkü ikisini de severim; ama ille de birini seçmem gerekirse tiyatro derim. Güzel bir oyunun yerini hiçbir şey dolduramaz...

3|0
    0|0
  • öyle çok sinama ve tiyatroya giden biri değilim ama Tiyatronun seyri bence sinamadan çok daha iyi ve keyifli o nedenle Tiyatro diyorum :)

1|0
    0|0
  • Tiyatro abla

1|0
    0|0
  • tiyatro kesinlikle

2|0
    0|0
  • sinema

1|0
    0|0
  • sinema

1|0
    0|0
  • Sinema

1|0
    0|0
  • Ikisininde guzelligi farkli ama sinema diyorum.

1|0
    0|0
  • Sinema çıktığından beri fiyatta geri planda kaldı gibi

1|0
    0|0
  • bence 2'sinin yeri ayrı

1|0
    0|0
  • tiyatroda güzelde bizim ülkede pek sevilmiyor ya da tanınmıyor ben 2 sinide severim lakin sinemayı tercih ederim ama sağlam oyuncularla tiyatro tatından yenmez lakin eskiler bir bir gidiyor en son levent kırca ile bir büyük daha ayrıldı

1|0
    0|0
  • Tiyatro diyorum ben. :)
    Her tiyatro oyuncusu sınemada oynar ama her sınema oyuncusu tiyatroda oynayamaz. Tiyatro temeldir. ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Tiyatro... Sinema oyuncusu olmak bile önce tiyatrodan geçiyor.

2|0
    0|0
  • Sinema

1|0
    0|0
  • Tiyatro. Çünkü tiyatro bana her zaman sinemaya göre daha samimi gelir.

1|0
    0|0
  • Bu soru belki 10 kez soruldu

0|0
    0|0
  • Sinema.

0|0
    0|0
  • Sinema

0|0
    0|0
Yükleniyor...