Kendi kaleminizden bir şeyler yazanilir misiniz?

Gerçekten kòtü hissediyorum. Kendi elinizden bir şeyler yazın böyle aşk üstüne, felsefe üstüne biraz neşelenmek istoyorum.. Ha internetten bulup atacaksanız internete ben de bakabilirim lütfen..

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Eski sevdiğime yazdığım bişey var onu kopyala yapıştır yapsam olur mu? evernote hesabimda duruyor da :)

0|0
    0|0
    • Olur olur at bakayım lütfen

• Gece oldu bak gunun dogmasina bikac saat kaldi ama yanimda yoksun yatagimda sıcakligimda yoksun. Kendimden çok seviyorum ben seni. Gel desem? Gel desem kâr eder mi şu an yanima gelip gogsunu bana yer edindirebilir misin. Keske yeni gune beraber baslasak sen ozledin mi beni. Ben deli gibi özledim. Nefesini yuzumde hissetmeyi ozledim. Agladigimda hep omzunu arıyorum ben suanda da olduğu gibi. . Gelip yine halimden anlar misin lutfen? Yine yaralarimi sarar misin? Ben seni bekliyorum tamam mi? Gel hadi yanima sar yine beni kollarına. Iyi günde de kotu günde de hep yanında olacak olan bu kadini kocaman bir öp. Imkanim olsa, acsan yine kollarini orda, inan kosar gelirim. Seni seviyorum adam. Tika basa. Kana kana su icermiscesine seviyorum. Yaz mevsiminde birden esen soguk ruzgar gibi. Kis mevsiminde birden parildayan gunes gibi. GÜN'EŞİM gibi.. seni seviyorum vazgecilmezim. En guzel gunaydinlara benimle basla. Uykunun en guzel aninda beni gör ruyanda. Iyi uykular sabah uykum, sol yanım 💕💕💖💗💓💖❤

• Teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben mecnun muyum bir kız için çöllere düşeyim?
    Leyla'nın da Mecnun'un da ellerinden te...

0|0
    0|0
Yükleniyor...