Senaryoları eleştirelim mi?

Örneğin, tam kötü adamdan kaçan esas kız arabasına binip kaçacakken onca zaman aralığı içinde bula bula o dakkayı bulan araba arızası, ya da ne bileyim bizim baş rol oyuncumuz hazır kötü karakteri kapana kıstırmışken iki saat laf yaparak adamı elinden kaçırması ya da bu sefer kurban pozisyonuna kendisini getirtmesi gibi insana artık öğğğhh dedirten baygınlık getirten, artık ne olacağını çok rahat tahmin edebildiğimiz sahnelerden bıkanımız var mı? Hadi sizler de aklınıza gelen son derece sinir olduğunuz basmakalıp olay dizilerinden bahsedin de duygularımızı paylaşalım ;)

Güncellemeler:
Bu cevapları çok sevdim, cevap veren herkese çok teşekkür ederim sabah sabah bu konuda hemfikir olduğumuz arkadaşlarla senaryoların rutinlerini açığa çıkarınca en azından bu rutinler kırkyılda bir işe yaradı da gülümsetti biraz;) Daha fazla katılım olsa da hatırlayamadıklarımızı hatırlatsanız bize ;)

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• bizim dizilerde kızı kaçırıp dağa götürürler kız bi şekilde adamın elinden kaçar yola koşar ve hemen 1 taksi geçer ordan ne hikmetse aranan telefonlarda daha çalmadan açılır

1|0
    0|0
    • Ahahaaa:D:D Bak şu telefon meselesine ben de çok gülüyorum ya, daha bir saniyeyi doldurmadan alo deyip lafa giriyorlar :D

Erkekler Ne Diyor 4

• Uzaydan 4 ziyaretci gelir etrafda dolaşırken bir kız o gelen ziyaretcinin insan kılıgına aşık olur sonra ebraber uzay gemisinde gezerken kız gercek yüzünü görür o yaratıgın ve kacamaz adamlar da kızı yer

1|0
    0|0
    • Hah iyi kızı yiyorlar yani :D Kimi filmlerde kız okunmuş üflenmiş gibi tüm Mars saldırsa yine de kurtulmanın bir yolunu buluyor. Senarist taraf tutuyor işte ;)

• Senaryoda 100 filmin 95 inde başrol oyuncusun ölmez. kaybetmez hep kazanır.

Sadece filmin devamı olacaksa 2-3-4 belki yeni birisi gelene kadar bırakırlar sonra cıkarırlar.

Muhteşem senaryolarım var da neyse kendime saklı :p

• Vayy be, bari biz gençler çalışalım da Dünya senaryo görsün diyorsun yani, haklısın ;) Olur da hayata geçerse senaryoların bize haber vermeyi unutma sakın ;)

• Kahramanımız ve yalakaları bir yerde kilitli kalırlar veya kapana sıkışırlar.Zaman ayarlı bomba 1 dk dan geriye doğru zaman azalmaya başlar ve 5-10 sn kala bütün yalakaları kırmızıyı kes der fakat kahraman kırmızıyı kesmez ve 1 sn kala maviyi keser ve bomba durur.

Veya Amerikan filmlerinde esaslar kötü adamdan kaçarken mutlaka havalandırma kanallarının geçtiği mekanik katta bir köşe kapmaca oynar.

1|0
    0|0
    • Bir de sonunda patlamayacağını bilerek heyecanlanıyormuşuz gibi yapmaya çalışmak yok mu? Ama öyle demeyelim, annem hala dizilerin rutinlerine alışamadı "Hadi oğlum kaç orda bomba var bomba...Ya şuna bak hala içeri giriyor ya oğlum kaçsanaaaa..." sırf bu dizilerdeki boş stres yüzünden annemin elinde stres egzemaları çıktı :D:D

• Bizim diziler zaten tam bir fiyasko neresinden tutsan elinde kalır. Kurtları vadisi pusuda polat in o kadar kurşun yemesine rağmen ölmemesini örnek gösterebilirim. Benim sevdiğim dizi kanıt gerçek olaylardan alıntı polisiye

1|0
    0|0
    • Sırf bu yüzden ben de sevmiyorum o diziyi... Senaristler Polat'tan yana olmasalar, ilk bölümde linç ederlerdi onu, adamda boyuna artislik var yetenek, sıfır :D:D

• İyi senaryo ŞAŞIRTMALI. Aslında ne yazık ki o kadar çok kötü senaryo örneği var ki.. Hangisini yazsak ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• adanalini da,öyleydi yok söyle yapalim oda olmadi bu daha iyii olur diee sacmalaip durdular senaryo yaziyorlar akli sira önemli olan yazmak degil güzel ve birazda abartmamak lazm mesale mazi kalbimde yaradirda ilk sezon soguk havada kiz pijamasiyla sogukda esas oglanla duruyor kiza birsey olmuyor ama oglan hasta oluyor cok sogukda degill ayy böyle uzayip giderr benimm alanima girioyrr cok elestirimm böyle seylerii

1|0
    0|0
    • Adanalı dizisi zaten Adanalıların yüz karası. Ben de Adanalıyım ama kuru artislik tip tip hareketler yapmıyorum ba kardeşim :D:D Sonra dışarıda Adanalıyım deyince psikopat görmüşler gibi geriliyorlar... İnanmayın onlara canlarım inanmayın. Adanalıların adı çıkmış dokuza inmez sekize :D

• Nedense her filmde gerek birini takip etmek isteyince gerek esas kızın esas oğlandan kaçmak istediğinde şak diye yoldan taksi gelir ve nitekim boştur.

Gerçek hayatta heleki mümkünatı yok böyle bir şeyin ya çok saçma

1|0
    0|0
    • Hakkaten ya sanki dakikada üç tane taksi, belki şu kız gelir de önümdeki arabayı takip ettirir diye hazırda bekliyor :D:D

• Hiç taksi tecrübem olmadı ama, tecrübe edenlerden duyduğum kadarıyla, meyve verenler bile çıkıyor :D

• Hehehehhe :))

• Esas oğlanla esas kız mercimeği fırına verecekken biri gelir puuu Allah kahretsiz boyle senoryoyu

1|0
    0|1
Yükleniyor...