Kitap tavsiye eder misiniz?

link bu kitabı okuyan var mı?Eğer güzelse sipariş etmeyi düşünüyorum.Ayrıca tavsiye edebilceğiniz roman var mı?Tarih ve siyasi harici olursa sevinirim ^^

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• gecenin sonuna yolculuk - Celine

kinyas ve kayra - hakan günday

seranat - zülfü livaneli

cehenneme övgü - gündüz vassaf..

okumamak eksikliktir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• tavsiye ederiz tabi kitap oku hayal gücünü geliştirir. roman değilde roman serisi tavsiye edebilirim. kara elf(dark elf orjinali ingilizcen iyiyse orjinalinden oku derim) serisi vardı. yanlış hatırlamıyosam 27 kitaptan oluşuyodu. bi yaz başlamıştım. gündüzleri kitapları bitirip geceleri sıradaki kitabı sipariş ediyodum. 1 ayda bütün seriyi okudum. çok zevkliydi. resmen hayatımda yeni bi sayfa açtı. yeni bi düşünce sistemi geliştirdim kendime. evet kitap fantastik roman. ama toplum baskısı, etiket, ırkçılık, din gibi kavramları tekrar düşünmeni sağlıyor herşeyi çok net ayırt edebiliyorsun. kesinlikle tavsiye ederim. insana çok şey katıyor.

0|0
    0|0
    • 27 kitap olayı biraz gözümü korkuttu doğrusu :(

• merak etme :) 200 sayfa falan her kitap. öyle ansiklopedi gibi değil. ve benim gibi gömülüp okumak zorunda da değilsin :D bi çok arkadaşıma sadece ilk kitabı verdim ve diğerlerinide istediler :D sürükleyici düşündüren kitaplar. bi çok kişi aralıklı olarak okumayı tercih ediyor. 1-2 yıla yayan arkadaşlarımda var :)

• ben okumadım da okuyanlardan tavsiye edenler oldu, çok da beğenmişler.. üşenmesem bende okurdum

0|0
    0|0
  • Deli gömleği

1|0
    0|0
  • önce bırak popüler kültür kitaplarını.. jean paul sartre, albert camus, guy de maupassant, diderot,andre gide, franz kafka, goethe bunları oku

0|1
    0|0
  • Das egoistische Gen-Richard Dawkins

Alman Nüfuzunda Osmanli Imparatorlugu-Ilber Ortayli

Imparatorlugun en uzun yili - Ilber Ortayli

0|0
    0|0
  • kinyas ve kayra

0|0
    0|0
  • hayatının kıtabını oku bence

0|0
    0|0
  • Açıklamayı okumaya üşeniyorum sen anla :(

0|0
    0|0
  • dan brown ookuu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aşkın gözyaşları II Sinan YAĞMUR

''Ömrüm boyunca kaç kitap okudum bilmiyorum, lakin 'aşkın gözyaşları'nı okuduktan sonra anladımki meğerse hiç kitap okumamışım ve kara cahilmişim (şems ve Mevana) hakkında'' - Murat GÖĞEBAKAN

ayrıca türkiyede 2010 yılında en çok okunan kitap imiş kendileri.

aldım ama başka bir roman okumakta olduğum için okumadım daha.

0|0
    0|0
  • linkteki kitabı yeni gördm okumadm ama hande altaylı kahperengi fatih murat arsalın btn kitapları canan tan elif şafak aşk

0|0
    0|0
  • Aklindakini okuyabilirim! Kitabi cok iyi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...