Korku filmi izlemenin mantığı nedir?

Ya çok saçma ya :D insan neden izlemek ister? Ben izlesem bir hafta etkisi geçmiyor ve uyuyamıyorum :( zaten tamamen izleyemem.

0|0
12|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Neden etkisinden cikamiyorsun ki. Misal şöyle düsün biri gelip diyorki sana "bak birazdan seni korkutacagim" sonra arkanda belirip bö diye -bu nasil bir nida oldu bilmiyorum :D- bagirsa korkar misin? Korkmazsin degil mi. Korku filmleride ayni mantik. Izlerken sahnenin getirdigi bir gerilim olacak ya da film bittikten sonra belli bir muddet zihnini mesgul edecek bunlar ama sonucta etkisinden cikmak cok kolay olsa gerek :)

0|0
    0|0
    • Yok geçmiyo hatta ölüyorum korkudan :D

• Kendini şartlandirmissin buna, ölüyorum uyuyamiyorum unutamiyorum tarzi :) bir aralar ben de baya etkileniyordum misal son durak serisini izledikten sonra attigim adima dikkat ediyordum, yok zemin kayabilir, yok surdan üstüme bir sey dusebilir falan, sonra dedim sen manyak misin. Aynen bunu soyledim. Zamanla bunu atlattigimi dusunuyorum, tabii bayadir korku filmi de izlemiyorum ama atlattim gibi. Atlattigimi umuyorum. Atlatmissam atlatmisimdir ya da atlatmamisimdir bundan kime ne. Atlattim mi acaba :D

• Hahahah attın umarim :D

Erkekler Ne Diyor 14

• Valla ben korku filmi izlerken uyuyakalıyorum o derece sıkılıyorum korkmuyorumda ışıkları kapatıp izlerim hatta su almaya giderim o karanlıkta telefonun ısıgını açarak biraz heycan olsun diye ama yok yaprak kımıldamıyor bende zevk almıyorum o yüzden ama cok iyi bir film ve dizi izleyicisiyimdir kaliteli dizi ve filmler kaçmaz benden :)

0|0
    0|0
    • Ya nasıl korkmuyosun ya :D

• Denemem lazim ama zor :) sagolsin :)

• ricalar ;)

• korkmak insana gereğin fazla adrelalin salgılar bunda insanı heyecan olarak çeker.. ne kadar istemesede buda faklı bir hissiyattır

0|0
    0|0
  • :D benim favorim bilimkurgu. bende pek hoşlanmıyorum işin aslı ama çok met edilenleri izliyorum

1|0
    0|0
    • Benim favorim de bilimkurgu hayran bırakıyor beni onlar :D

• Kesinlikle efsane film türleri filmleri de bir o kadar iyi bence :D

• Öyle öyle:)))

• korku filmi izlemek iyidir korkmak iyi gelir insana bende severim gerilim korku filimleirni ama eskisi gibi korku filmi olmuyor anca ortam korkubnç olacak o zman insna korkuyor evde tek başına gce saat 2 de paranormali izleyememm mesela korkarım askerdeyken gece korku filmi izlemiştim gece 2 4 nobetinde hep korkmuştum mesela

0|0
    0|0
  • Adrenalin istiyor sanırım insanlar... Bende tepkisi yok pek

0|0
    0|0
  • Anlayamadigim bir durtu. Izlesem etkisinden cikamiyom bikac gun ama izlemesem icim icimi yiyor izleyip korkmak istiyom :D

0|0
    0|0
    • Manyak mısın :D?

• Yook :D ama inli cinli seyleri sevmem onlari izlemiom onun disindakilerde izlemek istiyorum korkuyla merak karmasi bir duygu beni o filmi izlemem icin baski yapiyor

• Hmm ilgincmis :D

• ben karanlıkta gece yarısında arka arkaya dabbe onun ardından greave encounters izlemiştim ama hiç bişi olmadı

0|0
    0|0
  • Hangi korku, korkunun bin bir çeşidi var. Cinli filmlerden mi bahsediyosun

0|0
    0|0
    • Aynen cinli perili

• Peki hangilerini izledin şimdiye kadar, dabbe serisini bitirdin mi?

• Hayır işte izleyemem yarım yarım

• la öyle deme. ben tiksinç filmler izlemeye başladım bağımlılık yaptı :D

0|0
    0|0
  • Yok. psikolojik filmler izle

0|0
    0|0
  • sana sevgili lazım

0|0
    0|0
  • hiçbir mantığı yoktur. Gerilim neyse ama korku çok sacma

0|0
    0|0
    • Aynen aynen dalga konusu oluyorum bir de :/

• ilk ölen şişko gözlüklü cocuğun yüz ifadesi :)

0|0
    0|0
    • Neeee :)))) anlamadım :D

• korku filmerinde öyle oluyor sısko gözlüklü falan olan ilk ölüyor :D

• bence korku filmi izlemek korkmak için izlenmiyor korkuyu eğlenceye çevirmek için izleniyor..

0|0
    0|0
    • Eğlenceli değil ki :D

• ağzını götüne kadar açıp bagırıyorsun ya ha ondan işte anlatabıldımmı...

• Anladım :D

Kızlar Ne Diyor 11

• romantik film izlemenin mantigini da ben anlamiyorum. filmlerdeki gibi bir ask yasama ihtimalim zombiler tarafindan kovalanma ihtimalimden daha dusuk bence

1|1
    0|0
  • adrenalin hayatta tutar insanı :P yaşadığını hissettirir :) hala duygularının olduğunu vs korkmak gibi :)

0|0
    0|0
  • Ne zaman izlesem psikolojimi bozdu ya sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Meraktan

0|0
    0|0
  • ben hic izlemem :D

0|0
    0|0
    • Bende çalışıyorum izlememeye :D

• Bunyeye ve zevke gore farklilik gosterebilir. Birisi korku izlemeyi sever digeri korku izlediginde etkisi altinda kalir, ve eger etki altinda kaliniyorsa ruh sagligi acisindan iyi olmayabilir

0|0
    0|0
  • Adrenalin bazı insanlara daha çok zevk verir

0|0
    0|0
  • Bizim türkler korku filminden pek anlamıyorlar zaten izlesende korkmazsın😁

0|0
    0|0
  • Heyecanli oluyo

0|0
    0|0
  • bende korkuyom ama izlemk istiyom yinede