Türk filmleri Vs..asdfgh

Biz türkler ingiliz amerikan filmlerini cok seviyoruz. hakları var yanı fılmlerı ıyı. Sizce onlarda izliyorlar mıdır bizim filmlerimizi. diziler tamam da ya filmler ? Merak edıyorum dogrusu

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• kemal sunal eğer amerikalı olsaydı hollywood da heykeli olurdu.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Merhaba,

Şimdi Elini Kalbine Koyarak Söyle, Sen Olsaydın İzlermiydin ?

3|0
    0|1
  • dizilerimizi de izlemiyorlar.rtük ayarlı şeyleri kim izler ki

0|0
    0|0
  • hee recep ivedik izliyorlar sen duymadın mı kıro akımı başladı avrupada döşü kıllı çizgili pijamalı erkekler çok ragbet görüyor bu aralar

0|0
    0|0
  • İzlenir tabii. Ama bir elin parmak sayısını geçmez. Türkiye'de çok iyi oyuncular ve yönetmenler var.

Biz ise hayatımızı onların dizilerini filmlerini izlemekle geçiriyoruz. Kaliteli yapımlar yapıyorlar ve seyirciyi zeki yerine koyuyorlar. Yıllarca Lost hakkında oturduk teoriler ürettik mesela.

Bizimkiler aptal aptal diziler çekiyorlar bizleri salak sanıyorlar. Pis Yedili, Arka Sokaklar, 20 Dakika, Doktorlar, Akasya Duragı vsvs. Allaaşkına söyleyin 2-3 saatlik dizi mi olur ?

0|0
    0|0
  • onlarda izliyordur ama son izledigim filmler arasında ejder kapanı amerikan yapımı polisiye filmlere tas cıkartır kalitede saglam filmler yapmaya basladık... diger bir bakıs acısıyla bizim filmler aksiyon gerilim korku daha ileri boyuta tasıyamadık genelde ask dram komedi ask neysede dram ve komedi kulturumuz onlar anlamazlar soguk ınsanlar...

0|0
    0|0
  • Komedi filmi diye izliyorlardır.Tabi bütün Türk sinemasını karalamayayım gene.Canım Kardeşim filminin SlumDog Milyoner filminden ne eksiği var?

0|0
    0|0
  • Selam gizli kullanıcı

Şimdi lütfen bir sorduğun soruya bak bir de kendine. Türk filminde İngilizce alt yazı yok nasıl izlesinler.

0|0
    0|0
    • Onların filmlerinde de ilk türkçe alt yaz yok sonradan ekleniyor ? mantık nerde ?

• iyi cekilmis kurgusu güzel filmleri izliyorlar.

Ucurtmayi Vurmasinlar mesela Oscar a aday gösterildi secilmedi baska mevzu...

0|0
    0|0
  • mantıklı mı şimdi bu soru canım

0|0
    0|0
  • Spartacus,The Walking Dead, Supernatural, Dexter...

Bizim diziler onlarınkinin yanında ne ki ?

0|0
    0|0
  • asmalı konak ve şu gümüş die dizi vardı avrupa ve arap yarımadasında rekorlara koştuğu oldu

0|0
    0|0
  • Almanyada cüneyt arkın'ı george Arkın diye biliyorlarmış ve çok seviyorlarmış. Adamın bi ata binişi var diyorlar sanırsın at adama biniyor. O kadar seviyorlarmış yani

0|0
    0|0
  • Emin olabilirsin, hayır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Avrupa ve Arap yarimadssindan bahsediyorsan, evet izleniyor. Ama ingiliz, Amerikan dolaylarindan bahsediyorsan sarkilarinizi dinleseler kafi, sanatcilarimizi bile tam anlamiyla bilmiyorlar malesef..

0|0
    0|0
    • Sinir olduğum konuda bu ya.. yapamıyoruz

• Malesef. Lost' a baksana misal. Adamlar oyle bi dizi cekmis ki, bizim daha filmimiz yok oyle ..

• Doğuda seviyolar bizim filmleri aşkı memnu ya gümüş e ölüyolardı hatırlıyorum gümüş tişörtleri giyenler vardı (dizinin varlığını o sayede öğrenmiştim gazetede haberden :D ) eski komedi filmlerini falan kültürleri uysa izler severlerde kültür farkı var işte. ama eski filmler candır <3

0|0
    0|0
  • Arap ülkelerinde daha çok izleniyor. Irak'ta yaşayanlar Polat Alemdara ölüyormuş. Türküm deyince direk Polat Alemdar muhabbetini açıp bedavadan yiyecek falan veriyorlarmış esnaflar. Babam kendisi yaşamış bu olayı. O kadar güzel diziler varken elin Avrupalısı neden izlesin Türk filmlerini. Bir Türk olarak ben bile izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum.Çizgi film nıyetıne izlerler,olursada :)

1|0
    0|0
  • Daha varligini bilmedigi bir milletin filmlerini nasıl izlemiş olabilir ki Amerikalı?

0|0
    0|1
Yükleniyor...