YARDIM İSTİYORUM?

Lise öğrencisiyim, bu hafta münazara yarışmasına katılacağım ve aslında zoraki katılıyorum danışman hocam zorla ismimi yazdı sen yaparsın yaparsın diye aslında benim kendime özgüvenim var fakat sevgilim de karşımda beni izliyor olacak o oradayken benim o yarışmada rahatlıkla konuşamayacağımı tahmin ediyorsunuzdur. Sizce ne yapmalıyım? Kendime bu özgüveni nasıl sağlayabilirim eğer yanlış yaparsam dalga geçebilecek potansiyelde biri ya da kaybedersek dalga geçebilirler yani nasıl desem insan çok düşünküçe kurgular ya şu an o durumdayım sizce ne yapmam gerekir ne yapmamam gerekir ve ayritten münazaraya daha önce katılan varsa bilgi verirse çok sevinirim benim izlediğim videolarda münazarada antitez ve tez gruplarında ki herkes ayağa kalkarak konuşuyor. Öyle yapmak zorunlu mu ve ilk konuşmaya grup başkanımı başlıyor?

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• başkan başlıyor evet. önemli olan karşı tarafın söylediklerini çürütmek. sakin ol, mümkün olduğu kadar sevgilinle göz teması kurma.. münazara öncesinde su iç, şekerleme ye.. heyecanlanırsan derin nefes al.. zaten göreceksin münazaraya başladığında 1 2 dk sonra heyecanın kalmayacak konuya odaklanacaksın dd

0|0
    0|0
Yükleniyor...