Başlanan kitabı aynı gün bitirme sorunsalı?

Arkadaşlar merhaba, sorun şu:
Bana kitap dayanmıyor. Aşırı hızlı okuyorum kendimi kaptırıp gidiyorum bir bakıyorum kitap bitmiş. Bu küçüklüğümden beri böyle. Kitaplara aşığım resmen be :D Dünyanın bütün kitaplarını istiyorum, hepsini getirin hepsini :D
Neyse buna bir çözüm bulamaz mıyım? Yani ne yapsam da kitabın tümünü bir seferde bitirmesem? Nasıl engel olacağım kendime?
Başlanan kitabı aynı gün bitirme sorunsalı?

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• kaç saatini alıyor bir kitabı bir günde bitirmek için neredeyse 9 saat gerek çünkü.. her hangi başka bir şeyle uğraşmaman lazım. yani bütün gün kitap okumaya mı ayırıyorsun

0|0
    0|0
    • Dediğim kitaplar tabiki 500 sayfalık kitaplar değil. 200 sayfalık kitabi bitirdim mesela bugün. Okul yolum baya uzak iki buçuk saat kadar. Bugün durakta otobüs beklerken dahi okudum. Bitiyo haliyle. Hatta metrodan inerken ineceğim kapıyı karistirdim çünkü hala kitaba bakıyordum.

• o zaman 500 sayfalık kitaplar al :)

• Onlar da 2-3 gün sürüyor. :D

Erkekler Ne Diyor 5

• evet ya çok fena sarıyor

0|0
    0|0
  • kuzum ya çok güzel bir şey ya. Ama çok uzun sürüyor ya. Ben bir kitabı 1 ayda bitirdiğimi bilirim. O da günde 20 dk okuyarak oluyor. (: sadece tuvalette oku bakalım o kitap biter mi bir günde (:

0|0
    0|0
  • Hahaha kendimi gordum biran sanki :-) banada kitap dayanmiyor :-)

0|0
    0|0
  • Teknik olarak bu durumdan rahatsız gibi duruyorsun ama bence hava atıyorsun bize ;)

0|0
    0|0
  • Hic öyle seyleri takmadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kendimi gördüm şu an sende. Bir heves aylarca bekliyorum takip ettiğim serinin yeni kitabını. Kadın aylarca yazıyor. Ben 1 günde oturup bitiriyıorum. Bide bitince üzülüyorum ki en komiği o sorma..

1|0
    0|0
  • muhtemelen sayfasi az kitaplardir. sayfayi yükselt sonuçta 800 (?) sayfalık bir kitabı da bir oturusta bitiremezsin,)

0|0
    0|0
  • 1 saatte 700 sayfayı bitirebiliyorum, banada kitap dayanmyr ve ben hala bir çözüm bulamdm buna sen bulursan banada syle :)

0|0
    0|0
  • İşe baslarsan o gunler gelır merak etme;)

0|0
    0|0
  • Ikizimi mi buldum acaba?

0|0
    0|0
    • Ayyyy harikasın vallahi yaaa 😂😂😂😂💕

• Annemler oyle dusunmuyor evde 3 kitaplik var kitapliklarda igne koyacak yer kalmadi yenisi almayacaz diyorlar 😄

• O sorun bende de var
    O yüzden seri kitaplar okuyorum :D

0|0
    0|0
    • Ben çok seri kitap okumuyorum. Ama bir yazara taktiysam bütün kitaplarını okumaya çalışırım. Seri olarak Aklından Bir Sayı Tut, Boleyn Kızı, Açlık Oyunlari ve Harry Potter serilerini okudum :D

• İlk önce AZ'ı al.

• Tamam önce Az'ı alıp okucam :)

Yükleniyor...