Cevaplarmısınız ben içinden çıkamadım?

Arkadaşlar sorum şu. Marifet şiir yazandamıdır o şiiri yazdıranda mı?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Bununla ilgili hep şu hikâye gelir aklıma cevabımda bu hikâyedeki gibi bence yazandadır.
    Bir adam çok sevdiği bir kadına şiirler yazıyordu. Sonra o kadın ansızın onu terk etti. Adam kadının ardından şiirler yazmaya devam etti. Daha çok yazdı. Ve günün birinde çok ünlü bir ozan oldu. Yıllar sonra kadının yaşadığı kente gitti ve büyük bir şiir dinletisi sundu. Dinleti bittiğinde kadın kolunda kocası ile çık... ışa geldi ve adama ''merhaba'' dedi. Adam ona sıradan bir insana bakar gibi baktı. Kadın,''beni tanıdın mı ''dedi. Adam, ''hayır tanımadım'' dedi.''Nasıl tanımazsın! Uğruna

şiirler yazdığın kadınım ben. Seni şair yapan kadın''dedi kadın. Adam kadının gözlerine baktı ve şöyle dedi:''Keramet sende olsaydı, kolundaki adam da şair olurdu...'

0|1
    0|0
  • İki tarftada

0|1
    0|0
  • yazdıranda

0|1
    0|0
  • Marifet yazanda. Yazan gözünde büyütmedikçe yazılanın kıymeti yoktur aslında.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Güzel bulunan tüm cümleleri sana yazmadım ama biliyorsun sen yazdırdın.
    -Ceyhun Yılmaz

0|1
    0|0
  • Yazanda

0|1
    0|0
    • yazdırandan ilham alıyor ama :)

• O ilhamı veren ilham verdiğinin farkında mı acaba? Düşün sevdiğim beni terk ediyor gidiyor. Tek yaptığı çekip gitmek. Bu mu marifet. Bu gidince ben şiir yazıyorsam bu benim eserim. O sebep oluyor doğru ama her terk edilen şiir yazmıyor ama ben yazıyorsam bu benim marifetimdir diye düşünüyorum :)

Yükleniyor...