Sanat ne icindir?

sanat sanat icin midir? sanat toplum icin midir? gorusleriniz buyrun

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• sanat beğeni içindir.

1|0
    0|0
    • hem eig için hemde demek istediğimi anladığın için teşekkür ederim

En İyi Kız Görüşü

• her toplum sanatı anlayabilecek akla sahip değildir. sanat sadece sanat içinde olmamalı, sanat; sanatı anlayabilecek üstünlükte olan toplumlar için geçerlidir

1|0
    0|0
    • üstünlükte dediğim şeyi farklı algıladınız sanırım, en iyi görüş için teşekkür ederim

• rica ederim bu konuyu uzunca tartismak isterim

Erkekler Ne Diyor 11

• şu an diyosan sanat için soyunuolar

1|0
    0|0
  • Sanat sanat içindir.. Sanat toplum için olamaz olmadı ve olmayacakta zaten. Gerçek sanatçılar menfaat elde ederim düşüncesi ile sanatlarını icra etmezler zaten maddi menfaat uğruna sergilenen yeteneklere eskiden zanaat denirdi sanat değil. Toplum yönlendirilebilir ve değişken olduğundan dolayı yani toplumu oluşturan bireyler ölümlü olduğu için ona yani topluma ithafen hiçbir sanat çeşidi uygulanamaz çünkü o gerçek sanatçılar ve eserleri zaman kavramını aşan işler yaparlar...

0|0
    0|0
  • Sanat para içindir.

Baktım diyen yok diyim dedim.

1|0
    1|0
    • ben sizinle hemfikir degilim :) sanat para için degildir :) gerçek sanatcilara baktigimiz zaman bir çogu aç yasamistir ve öldükten sonra ünlenmislerdir... (not: simdiki show yapan 'sanatcilardan' bahsetmiyorum)

• picasso, Van gogh... çogu ressamlar mesela aç yasamislar zamaninda :) bide gunumuzde tiyatro yapan bir çok insanlarda sanatçi... sadece unlu olmamislar...

• @m-erih Vah gariplerim ya, nasıl üzüldüm. Picasso'yu karşımda göriyim çay ısmarlar içini ısıtırım.

Bundan sonra böle abi. Sanat sanat içindir.

• Canlı içindir.

1|0
    0|0
  • sanat bireyseldir.

1|0
    0|0
  • Bence sanat sanat içindir fakat günümüzde, sanat para içindir.

1|0
    0|0
  • En son bu soruyu ortaokulda duymustum,
    Anladin sen onu

0|0
    1|0
    • hala sanatciların tartisigi bir konudur. sen hicbir sey okumayan arastirmayan bir insan oldugun icin en son ortakulda duymus olan acinasi bir durum. anladin sen onu

• yaw ciddi olamazsın

popüler tarih ve bilimden sonra popüler edebiyatta gördük

0|0
    0|0
  • Sanat, sanat için de olsa toplum için de olsa nihayetinde insan içindir.

1|0
    0|0
  • sanat duygularını ve düşüncelerini ifade etme biçimidir.

0|0
    0|0
  • Sanat sanatci icindir. Huzuru bulanda yapanda kesinlikle odur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...