Bence her insan sanatla uğraşırsa gelişir toplum refaha ulaşır. Ya sizce?

Bişey farkettim. Ben bayanları baz alıcam kendimde baya olduğumdan dolayı. Neyse, sanatla uğraşmayan insanlar. (dans, müzik, resim, vb) daha yaşlanıyor vucutları daha çabuk gelişiyor ve yaşlanıyor ve mesela geçenlerde ve çoğu zaman gorduğum bişey var. Sanatla uğraşmayanlar dersi ojemin rengi nasıl, işte su çocuk falan filan olurken, biz sanatla uğraşanlar yeri geliyor saçımızı bile taramıyoruz. Ve ruhumuz hep genç oluyor. Beden yerine beyin gelişiyor. Ve nazar değmesin hep genç kalıyoruz. Bu güzel bir şey yanlış anlaşılmasın bence her insan sanatla uğraşmalı. Böylelikle toplumlar gelişir, insanlar gelişir bence. Bazı geri duşunen şiddet yapan insanlar falan azalır bence.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• çok güzel izah etmişsin
    Ruhunda ki enerji ile bedenine daha faydalı olursun
    ama yapılan algı oyunları yüzünden insanlar yaşamaya çalışmayı düşünüyorlar ne yazk ki
    bu sebeple bahaneler sanattan uzaklaştırıyor

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• aynen aynen :)))((

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sanatla bilimle uğraşmayan toplumlar ancak dedikodu yapar. Bizim milletimizde olduğu gibi.

1|0
    0|0
  • abi sanatla uğraşcam diye cemil ipekçi gibi olmasınlar da :D tipini S. K tiğim ya :D

img.haberler.com/.../...i-yapti-3936038_1079_o.jpg

0|0
    0|0
  • En güzeli egede bir sahil kasabasına yerleşmek. yaşlanmama garantili.

1|0
    0|0
  • Ulaşmaz ama sanat önemli

1|0
    0|0
  • Kesinlikle haklısın herkes böyle düşünse daha güzel olurdu

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Katılıyorum evet.

1|0
    0|0
  • Bana göre sanat dallarında yetenekli kişiler olmalı. Her insan sanatla uğraşırsa sanatın kalitesi kalmaz. Bana göre insanlar yapmaktan zevk aldıkları topluma yararı olacak şeylerle ilgilenmeli.

1|0
    0|0
Yükleniyor...