Turkiyenin Size ne gibi bir +Si var ?

Evet arkadaslar aklima geldi sizlere sormak ve goruslerinizi almak istedim. Turkiye Cumhuriyetinin size sundugu ayricaliklar nelerdir ?

Ulkemizin halkina ne gibi bir faidasi var Sosyal ekonomic ve kulturel acidan ne gibi ayricaliklari var bir dusunun bakalim birseyler bulabilecekmisiniz ?

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Öğretmenleri pasaportu yeşil oluyo, vize kuyruğunda, ülkeye giriş kontrollerinde beklemiyolar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Turkiye Cumhuriyetinin size sundugu ayricaliklar nelerdir ?

Bana sunduğu ayrıcalık parmakla sayılabilecek kadar ama bana sunmadığı o kadar ayrıcalık var ki dudağımız uçuklar

0|0
    0|0
  • Bak simdi canim . Bunlari teker teker saysam buraya sigmaz insan elindekini ancak gittikten sonra anlar . Bak simdi yurt disina git 3, 5 yil calis orada yasa sonra bu soruyu jendine sor ne var ne yok o zaman en iyi sen anlarsib

0|0
    0|0
    • Vatanın burası oldugu için öyle oluyor. Elin amerikalısını al gel Türkiye'de 1-2 sene çalıstır o da amerikayı özler muhtemelen. Türkiye gelişmemiş bir ülkedir bunu inkar edebilir misin ? Ve gelismemis bir ülkenin de olanakları sınırlı olur

• Hayir sen yanlis anladin ben sevgiden veya ozlemden bahsetmiyorum sosyal ve kulturel bi gelisimden bahsediyorum . Diyeceksinki avrupada hastane var dogru hastane var ama ilgi yok hepsi robot gibi doktorlarin .bi bilgisi yok. Diyeceksinki anbulans var ben kendim cagirdim dogum icin yarim saate zarzor geldi diyeceksinki insan haklari var kusura bakma ama nah var kapitalizm uzerine kurulmuz bi sistem var karsilastirma istersen bana sor veya turkiyede olmayip avrupada ne var sor merak ettiklerini

• herkes anadili gibi Türkçe konuşuyor.

0|0
    0|0
  • yaşanabilecek en iyi müslüman ülke doğal güzellikleride çok fazla bi tek alem biraz o* karakterli olmuş onun dışında forover türkiye

0|0
    0|1
  • Bana hiç bir faydası yok

0|0
    0|0
  • olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...