Çok iyi korkunç filmleri önerirmisiniz

hani donlara yapacak kadar korkunc olsun ama böyle 3 harflilerin geçtiği bi film olsun öyle korku yani :)

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Korkunç film 3 seyret çok korkunç :))

0|1
    1|0
  • klasiktir paranormal activity :D

0|0
    0|0
    • izledim onuda sadece 1 ile 4ünü en korkunc hangi serisi :D

• boşver karışık yapıp etkilemeye çalışmışlar ama batırmışlar anlatsamda anlatılmıcak durumda :D

• yok ya anladım bi kadına musallat oluyolar sonra ilk seride kocasını öldürüyo 2. seridede kız kardeşi ve eniştesini ve yiğenini alıp gözden kayboluyo 3. seridede o musallat olan kadının ve kardeşinin çocukluğunu anlatıyo 4. seridede yiğenini evlatlık olarak verdiği aileyi öldürüyo falan b*k etmişler valla helede 3. seri nedir ya bari çocukluğunu yapıcaksınız 1. seriye koyun :D

• the begotten izle :)

0|0
    0|0
  • paranormal activity serisi güzeldir altma yaptıgım olmuştu .D asdasdas :D

0|0
    0|0
    • en iyi olan kacıncısıydı sence :D

• 1 :D ilk oldugu için daha iidi ama 4 de ii sayılır :D

• Orphan hassiktir dedittiriyo sonlara doğru

0|0
    0|0
  • dedemin bilmem neyi :D :D hadi hep beraber seni korkutalım bööööööööö :D

0|0
    0|0
  • sinister ( yanlış yazmış olabilirim )

0|0
    0|0
  • Yotubeye TAYYİP yaz ve videoları izle... Bak bakalım gece uyuyabiliyormusun... Dudakların uçuklar yemin ediyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Niye iş arıyosun başına gece gece gizli :(

0|0
    0|0
  • Bir cin vakası, musallat 1-2, dabbe 1-2, Şeytan ve Büyü şuan aklıma bunlar geliyor. Ama gerçekten çok klas filmler :D

0|0
    0|0
    • dabbenin bütün serilerini izledim gerçekten gündüzken bile eve girmeye korktum musallat 1 izledim pek korkmadım 2sini izledim 1-2 gece sürdü korkusu büyü filmindede o kadar korkmadım şeytanı izlemedim :D

• hım arkadaşlara o soruyuda sordum ya nasıl bişey o çok merak ettim korkunc diyolar :D

• Aynen ama tek yemez yani :D

• Ve ayrıca paranormal activity hiçte güzel değil boşa zaman kaybı. Gerçekten iğrenç :D

0|0
    0|0
  • ne oldu kız sana ?

0|0
    0|0
  • "dabbe bir cin vakası" kesinlikle öneririimm iyi seyirler şimdiden :D

0|0
    0|0
  • korkarsin kizz gece gece

0|0
    0|0
Yükleniyor...