Kültürsüzüm önerilerinizi bekliyorum?

Arkadaşlar çok kötü hissediyorum kibar olmak istiyorum kültürsüzüm düzgün konuşuyorum aslında ama kendimi yanlış ifade ediyorum hareketlerim oturmam yemek yememde hatalar var farkındayım yani abartılacak kadar kötü değil ama nasıl düzelticem bilmiyorum kitap okumaktan başladım faydası gerçekten var devamı ne bu olayın önerilerinizi yazar mısınız?😔

Güncellemeler:
Arkadaşlar çok kötü hissediyorum kibar olmak istiyorum kültürsüzüm düzgün konuşuyorum aslında ama kendimi yanlış ifade ediyorum hareketlerim oturmam yemek yememde hatalar var farkındayım yani abartılacak kadar kötü değil ama nasıl düzelticem bilmiyorum kitap okumaktan başladım faydası gerçekten var devamı ne bu olayın önerilerinizi yazar mısınız?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• tv yanlızca saçma sapan aşk ilişkileri için kullanma izlediğin filmlerden oturmasını kalkmasını ya da yemekte nasıl davranılması gerektiğini çok rahat öğrenebilirsin ki zaten ufak tefek eksiğim var diyorsun. her türlü kitabı okumak değilde daha çok senin ufkunu genişletecek şeyler okuyabilirsin bu arada tarihini de öğrenmelisin özellikle yakın tarihini ve en önemlisi nerde konuşup nerede susman gerektiğini bilmelisin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İddialı bir kişilik olman lazım.
    Her konuşulan şeyle ilgili bir bilgin olması gerektiği hissine kapıl.
    Wikipedia candır.

0|0
    0|0
  • kültürlü birilerine benzet kendini

0|0
    0|0
  • tiyatroya git. kitaba devam..

0|0
    0|0
  • insan ol yeterli benim için... kim ne kadar biliyorsa bence o kadar bilmiyordur...
    bence kültürsüzüm yeterlimi ankara:)

0|0
    0|0
  • al eline bir defter her gittiğin yere onu al herşeyi not al sadece 2 ayda değişimi izle

0|0
    0|0
  • kitap oku sesli ama :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Adab-ı muaşeret üzerine kitaplar okumanı tavsiye edebilirim.

1|0
    0|0
  • İnsanlarla daha seviyeli konuşmaya başla. Ortamlarda konuşmana, oturmana hatta gülüşüne bile dikkat et. Bir zaman sonra alışırsın zaten.

1|0
    0|0
  • Okudugun her seyi karsinda birisu varmis gibi sesli oku yemekse gerektigi gibi kurallarina bakip duzeltebilirsin bunun disinda giydiklerine de önem vermelisin ne kadar şıksan o kadar oz guvenlisindir

0|0
    0|0
Yükleniyor...