Beni bunları yapmaktan alıkoyan şey nedir?

bir türlü çözemedim...kitap okumuyorum,film izlemiyorum bi hobim yok...yapmak istiyorum ama hep bişeyler beni itiyo sanki...gereksiz şeyler yapmaya gelince bir numarayım.ne olabilir?

0|0
8|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bunlari yapmamani tetikleyen bilinc altinindir 5 yasina kadar gelisir ve anlama kapasitesi 5 yasinda bir cocuk gibidir , sen ona yeni bilgiler yuklemek istersin o ise onu anlayabilecegi bicimde bicimlendirir ve uygular . mesela dusun 10 15 yasina kadar hic k itap okumamis bir hobiyle ugrasmamis bir insan belli bir sure sonra bunlara ilgi duymak istesede duyamaz cunku bir temeli yoktur ve bilinc alti bunlari reddeder en iyi yaptigi sey budur yenlik istemez bilinc alti gelisimine ihtiyacin var eger onu gelistirebilirsen istediklerini yapabilecegine inaniyorum.

0|0
    0|0
    • çok mantıklı bi yorum.değişiklikten hiç hoşlanmam.nasıl geliştirebiliriz bi fikrin var mı

• ararstirmalisin arastirmak bile beyninin farkli noktalarini calistirmana sebep olur ve degisime ilk adimi atmis olursun :)

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 8

• benim de günlük pilatesimi yapmam lazım hala yapmadım. sebebi ise şu an bu sorunu okuyup cevaplamam. senin sebebinle aynı

0|0
    0|0
    • :)aynen.ama iyisin iyi..günlük pilates diyosun baksana

• sen de yap aç internetten. sonra dinlenirken kitabını oku ohh mis

• Bunun cevabı neyse banada lazım.

0|0
    0|0
  • özentiden kaynaklanıyor hiçbirini gerçekten istemiyorsun

0|0
    0|0
  • Miskin yavru.

0|0
    0|0
  • ''gereksiz şeyler yapma'' hobin vardır belki. bide bu yönden düşün sdgfadfasd

0|1
    0|0
  • hedefin yoktur.

her hangi bir kisi olmayi hedeflememissindir hayatinda

0|0
    0|0
  • Uyusukluk olabilir.

0|0
    0|0
  • Uyuşukluk dicem gereksiz şeylere çok vakit harcıyormuşsun. Sende bizdensin onu anladım da biz kimiz bunu çözebilmiş değilim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...