Rap müzik dinliyor musunuz?

Türkiye'de arabest kafası ile çıkıp rap müzik adı altında bişeyler yapan o kadar çok asalak var ki, kültürü tanımayan birçok insan bunları görüp geri çekiliyor. Bu nedenle kaliteli işlere ulaşamıyorlar. Forumdaki rap müzik dinleme oranını merak ediyorum.

• Dinliyorum
    67% (8)75% (9)71% (17)Oy Ver
  • Dinlemiyorum
    33% (4)25% (3)29% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Saian ss, Karaçalı, Hayki, Patron, Da poet, Şehinşah, Defkhan, Gazapizm, Joker, Allame, Tankurt manas, Sansar Salvo, Contra, Harun Adil, Farazi Kayra, Ais ezhel, Abluka , Anıl Piyanci, Norm Ender, Ceza, Ağaçkakan, Kosmos, Kamufle, Red, Cumali Efrah , Sokrat, No.1, Indigo vs hepsi çok iyi mc

0|1
    0|0
    • Normalde rapçiler arasında sevmediklerim var ama sanki özenle hastası olduklarımı yazmışsın. Tankurt manas, ceza, norm, hidra ve sansar salvo başı çekiyor bende.

• Hepsini çok seviyorum ama Pmc ağır basıyor bende de
      Ve Sansi özellikle

En İyi Erkek Görüşü

• Das efx, nwa, de la soul, wu tang clan, smiff n wessun, disable planets.. Ve daha fazlası. Türkçe olarak Indigo çağrı sinci, farazi Kayra ve da poet in eski stilini bir hayli beğeniyorum. Bir de Erkut aslan diye bir arkadaş var, saydığım isimlerin hastasıdır. O da yapıyor bir şeyler, onun da hastasıyız

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Dinliyorum

0|1
    0|0
  • dinlemiyorum

0|1
    0|0
  • Dinliyorum tabi hatta hergün ergen zamanlarımda dinliyordum halada dinliyorum

0|1
    0|0
  • Dinliyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sago-ceza-sansar-canfeza-allame

0|1
    0|0
  • dinliyorum tabeyyy

0|1
    0|0
  • dinlerim. ama kalitelileri. arabesk rap denen saçmalıklar gibi olanları değil.. mesela hayki patron anıl piyancı grogi indigo nomad allame sansar no.1 fate fat dapoet cash flow ais ezhel fuchs ceza tahribad-ı isyan aklıma gelenler. daha çok var iyi olan

0|1
    0|0
Yükleniyor...