Bilimkurgu film önerisi yapabilecek biri var mı?

Sabah annemi hastaneye götürüceğim, sabaha kadar ayaktayım. Önerebileceğiniz bilim kurgu tarzında film ne var?

Güncellemeler:
@Coffein yardım lütfen.

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• science- fiction ama bunu actionla mi, comedy mi, drama mi, korkuyla mi hangisiyle tamamlamak istersin?

Kült bir film istersen klasikler arasinda, Alien/predator/ serisi ya da the thing önerim - bunlarin hepsi 80/90 li yillar arasi cekilmis, insanoglunun disaridan gelebilicek tehlikelere karsi korkusunu görüceksin.

Nolan Inception/Interstallar filmleriyle bu genreyi, dis tehlikelerden cekerek insan/zaman kavramiyla icsel yolculuga dönüstürmüstür. Uzay Alfonso Cuaronun lenslerinden Gravity filminde ayri bir güzeldir (Film USD 100 million bütceyle cevrilip geri dönüsü 732 $ milyon´dur)

Evet, Luc Besson yapimi Lucy de güzel filmdir, Prometheus benim icin hayalkirikligidir. Ex Machina yi tavsiye ederim. Komedi- science fic seversen Chappie harikaydi.

bu arada Star wars: The Force Awakens´i bekliorum. Giris: 18.12.2015

0|1
    0|0
    • Vallahi ayaklı kütüphane gibisin. Bravo. Çok teşekkür ederim.

• Peki açma. Film eleştirmenliği yaptığın belli oluyor. Tekrar teşekkür ederim.

• Eig icin ben tesk ederim, her zaman ;)

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• In your eyes

0|1
    0|0
  • Geçmiş olsun.

0|1
    0|0
    • O kadar insan arasında sadece sizin bana geçmiş olsun demeniz inanın şaşırtıcı. Çok teşekkür ederim.

• Geçmiş olsun tekrar.

• Teşekkürler.

• Lucy, yıldızlararası

0|1
    0|0
    • İkisinide izlemiş oldum ancak yinede teşekkür ederim. Lucy bana pek saçma geldi.

• Yerçekimi

0|1
    0|0
  • Gattaca

0|1
    0|0
  • Öncelikle geçmiş olsun, umarım annen yakın zamanda iyi olur.. Sen soruyu 2 gün önce paylaşmışsın ama bir boş vaktin olursa izle derim bir şey kaybetmezsin bilim kurgu, biyografi birazda dram karışımı Mr. Nobody'i öneririm hayatımda izlediğim en orjinal kurgular arasında...

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim. Çok naziksiniz. Tabiki izleyeceğim, böyle bildiğiniz farklı filimler varsa önerirseniz sevinirim.

• Gravity...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...