#TÜRKİYE 'nin, En Zehirli #YILANINI Biliyor muydunuz?

#TÜRKİYE 'nin, En Zehirli #YILANINI Biliyor muydunuz?
#ViperaLebetina #Viperidae #Squamata #Reptilia #Chordata #Animalia

#KocaEngerek !

Genel Olarak Fare Gibi Küçük Kemiriciler, Kertenkeleler, Kuşlar, Yılanlar ve Çeşitli Omurgasız Hayvanlarla Beslenirler.

Kemiricilerle Beslendikleri İçin Yararlıdırlar.

Avlarını Sabahın Erken Saatlerinde Ya da Geceleyin Avlarlar.

Avlarını Yemeden Önce Zehirleyerek Öldürürler.

Hareketleri Oldukça Ağır Olan Bu Hayvanlar Gündüzlerini Daha Çok Dinlenerek Geçirirler.

Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da, Doğu Akdeniz Bölgesinde Habitatın Uygun Olduğu Alanlarda Dağılım Gösterirler ve Türkiye'nin Zehri En Ölümcül Yılanları Olarak Bilinirler.

#EsenKalın.

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @Bakırköylüm @CeyCess @EskiKurtlardan @FuC-kerFukare @myd1oez @mertlord10 @NikotinKolik @pilav_ustu_az_kuru_2 @TommyBlack

@adıyook @Anthemiss @Bordopanter @Geldedindegelmedikmi @Haberver @ismiyook @LaLkiLaL @minik_şirine @obsessively

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 5

• Adını şerefattin koydum bu yıllanın abi :)

0|2
    0|0
  • Türkiyedeki En Büyük Yılanlar Karaktersiz Kadınlardır.
    Çünkü Yılan Sadece Tehdit Algıladığında Sokar, Zehirler. Bir Yılan Normal Şartlarda İnsanlara Zarar Vermeye Eğilimli Değildir. Yılanların Kötü Ünü Onları "Çok Saldırgan" Lanse Etsede Aslında Yılanlar Şiddet Eğilimli Canlılar Değildir.
    Fakat #KARAKTERSİZKADINLAR!
    Her An Her Yerde Tehlikeli Ve Saldırgandır.
    Kendilerini Herşeyden Üstün Görür, Herşeyden Şikayetçi Olur İnsanlara Maddi-Manevi Zararlar Verebilmek İçin Elinden Geleni Yapar. Para İçin Amcalara "Aşkım" Diyenide Vardır, Hava İçin Krolara "Canım" Diyenide... Nitekim Bu #YILANLAR (KARAKTERSİZ KADINLAR) Değil Türkiyedeki Dünyadaki Tüm Yılanlardan Kat Be Kat Daha Tehlikeli, Agresif Ve Saldırgandır.
    -ATAERKİLYÖNETİM-
    -Feminizm-
    #YAŞASIN EŞİTLİK!

0|0
    0|0
  • ben hiç rastlamadım 10 yılım o bölgede geçti.. Duyardık engerek yılanı ama hayret doğrusu.

0|1
    0|0
  • Geçen bizim köylü birini soktu. Sarı engerek dimi o. Adam onlarca serum yedi.

0|1
    0|0
  • bizim köyde de var

0|1
    0|0
Yükleniyor...