Başımıza taş yağacak dedik

Rusya'nın başına taş yağdı. link bu tutan gölü delip geçti. Neler oluyor

0|0
929

En İyi Erkek Görüşü

• yağsın uyuzlara kafkaslardaki insanlarımıza zülüm eder iken iyi

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 28

• sığınaklaraaaaaa

0|0
    0|0
  • kesin uzaya gönderdikleri astronatlar uzaylılara bozuk votka satmıştır zamanında

1|0
    0|0
  • Kıyamet geliyor...

2|0
    0|0
    • Öylesine yorumlara bakıyordum da yazmak istedim, bu fuhuş olayında Rus'ların hiç suçu yok bana göre, neden dersen bizim Türk erkeğinin aklı fikri orada, zamanında Osmanlı zamanında bile bu böyleymiş, elin Rus vatandaşı onlarca ülke varken bizim ülkemize geliyor düşün artık, ben araştırdım orada kadınlar amelelik yaparak ayda çok düşük paralar alıyormuş buraya gelip 1 saatte aylığından fazlasını çıkartıyor işte bizim milletimiz, en cimrisi bile konu oraya gelince cömertleşir.

• burada kazandıkları paraları rusya ya yolluyorlar orada iş yeri açıyorlar bizim insanımız bilinçsiz uçkuruna düşkün kadınlar da kullanıyor işte.

• Evet Rusya'da amele kadın çokmuş ayda mesela 70-100 dolar bile zor alıyorlarmış, burada saati 300 dolara çalışan kadınlar var hele birazda öbürlerinden güzelse tamam Golf 6 parasını çıkartır anında.

• Tas tasi ceker. Zaten dunyanin yarisi rusya illada dunyaya bisey dusecekse rusyaya dusme ihtimali daha fazla

0|0
    0|0
  • Allah ım beterinden korusun..

2|0
    0|0
  • sizin yüzünüzden türkler hep şey düşünür oldu ahlaksızlar deyip ilahi bi mesaj verildi belki.inşaallah ibret alırlar.

1|0
    1|0
  • Zina yaptıkları için oldu bunlar hep :)

2|0
    0|0
  • Tanrılar kızdı :D Ne olacak göktaşı işte.

0|0
    0|0
  • bizim ülkemizdede tas gibi kizlar olsaydi rusyadaki gibi bizede tas yagardi. rahat olun evriminizi tamamlayin :)

0|0
    0|0
  • hep teğet geçicek değilya ayrıca günde 10 ton kül halinde meteor yağıyor dünyaya dmekki buda pişmeden düşmüş

0|0
    0|0
  • Onu ticarete dönüştürdüler internetten satıyorlar o düşen taşları..

0|0
    0|0
  • bize doğru geliyor taş yağmıru artık meteoroloji müdürlüğü hava durumunu bildirirken taş yağacak yerleri taş yağmurunuda bildirir heralde :)

0|0
    0|0
  • Çok etkileyici link

0|0
    0|0
  • Yazın orduda denizin kıyısına düşmüştü..

0|0
    0|0
  • Bu rusya kesin bir füze denemesi felan yapıyordur.

1|0
    0|0
  • Ne olacak sevgililer gününde çiçeği gören sevişti ?

1|0
    0|0
  • nazar nazar Türk kızalrı cok kıskanıyor onları dalga geciceksiniz ama gercekten nazar değdirdiniz cok güzeller

0|0
    4|0
    • güzelliklerini kullanmasalar keske

• bana geri kafalı diyene bak sen geri kafalı olmasaydın herkes hakkında aynı şeyi söylemezdin sen neyin kafasındasın ? ben rusyaya bize ne dedim diye suriyeye yardım mı yapıyorum anlamı çıkıyor ? o nazar değil de cenabetlik olmasın ?

• meteor geliyorum demez

0|0
    0|0
  • ooo meteor yağmuruuu

0|0
    0|0
  • acaba o düşen metor taşının madde özü nasıl ?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 9

• dünyanın sonu geldi geliyor.. neler oluyor dünyada neler ..sona yaklaştık Allah sonumusu hayırlı etsin

1|0
    0|0
  • Rus kızlarıın soyu tükenirse Türk erkekleri ne yapar merak ediyorum :)) Şimdiden politik davranın mavililer:)

0|0
    0|0
  • onların başına daha neler yağacak

2|0
    0|0
  • bize ne ? diyip kaçıyorum buradan

1|0
    1|0
    • nasıl ya o güzelim cok tatlı sarısın kızlar yaralanırken nasıl bizene vicdanın kaldırıyormu suriye lilere yardım deseler atlarsınız işte bukadar geri kafalı olr bir insan

• bunlara nasıl bukadar link acımasız olabliyorsunuz eğer onlara bişey olursa Türk erkekleri sizi asla affetmiyecek

• ha evet asteroid yagdı)

0|0
    0|0
  • Kıyamet mi yoksa o yallah şirinceye

0|0
    0|0
  • Hep türk kezban kızlarımız beddua etti Rusya'ya.

0|0
    0|0
  • kezbanlarımızın duaları kabul oldu sonunda :)

0|0
    0|0
  • yakında bize de yağar sonuçta zina yaptıkları genelde bizim Türk erkekleri değil mi

0|0
    0|0
Yükleniyor...