Yüzüklerin Efendisi serisini izleyen var mı?

Yüzüklerin efendisinin serisini izleyen varmı ? En çok hangisini beğendiniz ve bu filmi tek geçerim diyen var mı arkadaşlar :))

Güncellemeler:
The hobbit fılmı bekledıgınız gıbımıydı. Hıç tahmın etmıyordum ben ılk fılmınden oncekılerı anlatıyor fılımde :)) Şaşırdım açıkçası devamı olur dıye düşündüm alışmıştık lego,gımlı..falan :))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• hayiir the hobbit ayri bir donem...daha eskiyi anlatiyor...ve romani var, al oku gelecek bolumleri merak ediorsan..cunku filim oyle bitmedi ;)

• fılmın devamıda var da ızledıgım şeylerı okumayı sevmıyorum pek sen bır ozet yaparsın ne oldu kıtapta :D

• Öncekileri Göster
    • tamam teşekkur ederım canım benım için zahmetlere gırdın :)

• birsey degil...filmi sabirsizlikla bekle ;)

Kızlar Ne Diyor 14

• izledim

• Ben hiç birini izlemedim :D Bir tanesini bile. Hiç ilgimi çekmedi.

• :) İlgısız :D

• :))

• yüzüklerin efendisi yüzük kardeşliği ve yüzüklerin efendisi iki kule

• Benımde favorım ıkı kuledır :))

• ıkısını de cok sevıyorum elbette ıkı kule muhtesemdı

• Hepsini yarım yamalak izledim :))

• yarım ış nıye yapıyon kız :D

• Ne biliyim çekmedi mi beni nedir bilmiyorum :))

• "Kıymetlimisssss"

• :))

• hiç izlemedim herkesin izlediği filmler ilgimi çekmiyor

• Bende oyleyım herkez bır fılme gıttımı hıç gıdesım yok ama bunun yerı ayrı :D

• izlemedim bu aralar film izleyemiyorum ama fırsat bulduğum izler yorumlarım :)

• Önceden bir araştıraymışsın iyiymiş.Hobbit in hadi kitabından haberin yok, çekileceği 1 yıl önceden belliydi 1 yıl o günü bekledim şahsen, hiç mi bakmadın neymiş konusu diye. Yüzüklerin Efendisinin önce çekilmesinin nedeni Hobbit in istenen sayıda izleyiciyi çekmemesinden korkmaları, o yüzden onu sona bıraktılar. Hobbit de 3 bölümlük olcak zaten. 2. bu yıl aralıkta 3. de Aralık 2014te. En iyi hangisi konusunda ayıramam serideki hiçbir filmi ama two towers iyidir baya. Bence izlemeyen var mı diye sormalıydın tuhaf olan o çünkü. Herkesin izlemesi ve kitabını okuması gerekir bu serinin, fantastik edebiyatın ve sinemanın zirvesidir kendileri.

• Hayır canım okumadım :) Geldı gıttık gorduk :) ızleyıcı çekmesıne gerek yok çok kotu olsada gene gıderdım..

• Öncekileri Göster
    • ıhı.

• teşekkurler dıyım genede yorumların ıçın

• the hobbiti izlemedim:)ama yüzüklerin efendisini izledim hemde defalarca:)kralın dönüşü bence serinin en güzel filmiydi

• şu hobbit'i bir izleyemedim, çok merak ediyorum

• Ohoo gıt ızle bakım eksıgın olmasın yoklama alıcaz :D

• tamam, yazarım yorumumu :)

• İzledim.Fantastik filmler arasında tek geçerim .

• seriyi izlemeyen varsa eksiklik vardır hayatımda gördüğüm en güzel en akıcı seriydi en güzeli kralın dönüşüydü bence ve hobbitte güzeldi ama yüzüklerin efendisinden alınan zevk kadar zevk veremedi

• evet beklenenın altında kaldı bıraz aksıyon aşağılarda kaldı

• hastasiyim. kitablari ve arwenin kolyesi bile var bende :) en cok sevdigim ilk cikan filim. ama kitabi sorarsan kralin dönüsü derim.

• kolyemı ya bende ıstıyorum oyle kolye pelerın yuzuk falan :D

• Ben o filmi izleyip değer verenlerin kanından şüphe ederim.Zira hobbitler diye bizden bahsedliyor.Cahil bönlerin dikkatine...

• Olaya farklı yerden bakanlara saygı duyarımda orada dıkkat edersen hobıtler barış ıçerısınde, yuzugu yok edende hobıtler ayrıca .. Men ırkıda ınsanlar ;)

• en az beş kere seriyi ardarda izlemişimdir hatta bende orjinal DVS oyunu var birde LOTRO oynuyordum online

• Supersın :))

• Öncekileri Göster
    • middle eart 2 de kraldım serverlerda :)

• Benle kapışmamışsın o zaman sen :D Benın adamım elfler 50bın rdu ıle 150 bın orduyu yendım :D en kanlı çarpışmam :D

Erkekler Ne Diyor 15

• deamı olur muhtemelen hobitin fena değildiyüzüklerin efendisi tek gecerim cidden

• daha hobbitin devamında smogla kaşılaşacakalr okumadım ama öyle olucak

• Bütün serilerini izledim Hobbit dahil kitaplarınıda okudum filmide kitabı kadar başarılı herkese tavsiye ederim .

• En iyi film diyemem ama okuduğum en iyi seri diyebilirim.

• Hastasıyım panpa hastasıyım ne diyorsun sen en büyük fanıyım ben onun :D

• :) Ne deisin :D

• Öncekileri Göster
    • tamam

• tamam

• 3. serisi kesinkle, The hpbbit ise filmi devam ettirmek için yapılmış başarılı bı fılm 3 serı olarak cekılecek aynı zamandada son da olmayacak

• Bu benim en favori flimimdir 4 defa sabahtan baslayip aksama kadar 3 bolumune baktim hemde kesilmemis sahneleriyle

• replikler bile ezberimde :D delisiyim bu filmin. 15 adet urşun askerim var koleksyon parçası buldukcada alıyorum. Gandalf'ın 3 asasıda var orjinal boyutlarda bide Orcrist var. Filmlerin kitaplarınıda okuduğumdan beklemediğim bişey yok açıkcası. Bence the hobbit çok güzeldi

• Kimse bilmez ama Tolkien bu kitapda 2.dünya savaşını anlatıyor :D (almanya yerine mordor gibi felan )

• Yüzüklerin Efendisi serisini ilk çıktığı zaman hepsini sinemada izlemiştim. Ancak 2 hafta önce çok az hatırladığımı farkettim, Ve hemen Seriyi edinip 2 günde bütün seriyi tamamladım The Hobbit ile birlikte :)Bence The Lord of The Ring serisi kusursuz bir seri ben en çok ilk ve son filmi beğendim.The Hobbit'e gelince idare eder ancak The Lord of the Rings serisi ile kesinlikle boy olçüşemeyecek. Bunu ilk filmlerinde gayet belli ettiler çünkü :) Bence beklentileri karşılayamadı.

• izledim.film bütün olduğu için hangi parça şeklinde ayırmak zor sanki.hassittir diyeceğiniz bişey sölim mi.hobbit bence en iyisi.tabi kii devamı da gelecek.hani ben çekiyomuşum gibi fikrim net devamı gelecek.sanıyorum hobbit in son serisi bütün düğümleri çözecek ve en muhteşem tadı veren bölüm olacak.diye düşünüyorum.

• Dostum hikayenin sonrası yok bu zaten Tolkien'in kitap serisinden derleme bir film. Kralın dönüşü ile seriş bitiyor ne devamından söz ediyorsun :)Filmin öncesi var çok çok daha eski hikayeler onlar daha etkileyicidir emin ol.

• tek geçmem Star Wars varken ama LOTR efsanedir. Star Wars'ında ilham kaynağıdır o yüzden selam dururum karşısında.

• izledim güzeldi.

• serisini kendi içinde ayırt etmem ama 3 filmini tüm sinema tarihine değişmem:D

• abı 4 çıktı ;) ızle 5e gıdıyoz bız :D

• izleyeceğimde küçük bir kasabada oturuyorum film yeni geldi gitme planım vardı da öncesini anlatıyor dediniz heyecanım gitti:D

• Kralın Dönüşü en iyisidir bence.

Yükleniyor...