İngilizceden sonra sizce hangi dili öğrenmek daha iyi?

almanca, fransızca, rusca, italyanca, ispanyolca (işim gereği biraz fransızca biliyorumda çok zor arkadaş turizmde çalışıyorumda yazları

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• İngilizceyi ana dilin gibi konuşamıyosan bence başka bir dil öğrenmen gereksiz çünkü yarım kalır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• İtalyanca öğren bence hem öğrenmesi kolay hemde onu öğrendikten sonra ispanyolca da basitçe öğrenebilirsin

0|0
    0|0
  • Almanca

0|0
    0|0
  • Almanca

0|0
    0|0
  • Dünyada en çok konuşulan diller sıralamasından giderdim çince, ispanyolca, japonca, rusça az buçuk var zaten sonrada fince öğrenmek isterdim gerci hepsinden beş on cümle biliyorum ama tamamen öğrenmek ayri güzel olurdu 😄

0|0
    0|0
  • Almanca. Ülkemizde zaten ikinci yabancı dil olarak almanca öğretiliyor.

0|0
    0|0
  • Korece

0|0
    0|0
  • Bence arapca. Dünya dillerindeki biri olmaya başladı bile

0|0
    0|0
  • Ben su an fransizca ogrenmeye calisiyorum, bazi internet sitelerinden live mocha gibi. Ama liseden kalan almanca'nin uzerine de bir seyler koymak istiyorum, almanca cok zengin bir dil bilimsel terimlerin bile karsiligi var almanca'da. Fransizca'yi sevdigim icin ogrenmek istiyorum, fonetigi cok guzel.

0|0
    0|0
  • şahsen arapçayı öğrenmek istiyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• İspanyolca.

0|0
    0|0
  • İspanyolca.

0|0
    0|0
  • Rusça olabiler. Bende turizmciyim. Ama Rus piyasası bitti gibi son dönemde yaşanan olaylardan orasıda var :D

0|0
    0|0
  • Çalışma alanına göre düşünmek en iyisi. Mesela ben endüstri alanındayım, ikinci dil olarak almanca ve ya çince çok faydalı. Turizmdeysen rusça diyeceğim de ne olacağı belli değil şu aralar.

0|0
    0|0
  • parlez vous français

0|0
    0|0
  • Ispanyolca favorim.

0|0
    0|0
  • Japonca

0|0
    0|0
  • Rusça tabiki 😀