Bağzı Videolar Neden cok izleniyor?

merhaba herkesın yorum Yazmasını istiyorum :) youtubeda gezinirken farkettim bir video gördüm. Ve 1.130.543 Kişi İzlemiş. Acaba Bunu nasıl başarıyor Böyl müzik türü yapan O kadar cok insan var. Ama Bunun her videosun 600 bin Bağzılarıda Böyle görüntülemeler Almış.. Facebookta kullanılar hileler gibi görüntüleme hlesi falan Yapabiliyorlar mı?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Beynim sase yapti

0|0
    0|0
    • benimde.. Ama nasıl bu kadar kişi izleyebilliyor kısa bir sürede bunu

• Buda bisymi sen sokaklarda gezmiyorsun galiba coluk cocuk bunun sarkialrini motorda son seste dinliyor ellerinde cin mali mp3 2 3 tayfa yanyana son sesi acmislar sigaralari ellerinde genclerde genc ama bir gorsen siska uflesen dusecekler icmeden sarhos oluyorlar bu mali dinleyip isyeen ulan isyan diyorlar ben siciyim boyle yeni nesile olum yasin kac l*n ne ara asik oldun ne ara dertlendin ne ara sigaraya alistin rusyayla savasirsak agzimin ortasina edecek rusya bu genclermi savasacak simdiden feth edildik...

En İyi Kız Görüşü

• Bağzı?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• İnternette herşeyin hilesi vardır sonuçta teknolojisi bu. Kısaca tabiki hilesi var.
    Ama bu arsız bela'yı dinleyen tayfa'da çok :D ama görmeyeli değişmiş :D 3 sene önce dinlerdim :D

0|0
    0|0
    • bu adam bu kadar izlenmeyi nasıl alıyor ki :) bence bir şeyi vardır yani

• Bende tekil olarak işlediğini düşünüyorum.
      Tabi izlenme botları da var, sırf bu iş için botlar vardır ve sırf izlenme ve beğenmek için.

• Haklısın Vardır Bir Hilesi ya da Kullandığı Bir Ayarları..

• çoğu küfür etmek için tıklıyor ki yorumu kapatmışlar :D

0|0
    0|0
    • Mesela ilgilenmeyen bir videoya Tıklamıyorum ben. Ama O Şarkılara tıklıyorlar şahsen ben sevmiyorsam takmam kii

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...