Gerçek sanatçı kimdir?

Geçenlerde Barış Manço ile ilgili bir soru sorulmuştu. O soruya ithafen;

82 senesinde Barış Manço nun bir alman kanalında sergilediği performans

Almanları tam anlamıyla kendine hayran bırakıyor

sonuna kadar izlemenizi tavsiye ederim

link

günümüzde gerçek sanatçı budur sebepleri ise şudur diyebileceğiniz birileri varmı?

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

• çok var aslında sanatın her alanında ama bu soruyu görünce aklıma gelen ilk isim cem adrian.

link

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Bir çok örnek var ama ben BARIŞ MANÇO üzerinden gitmek istiyorum.Çünkü ; Barış MANÇO işini sahipleniyordu,yaptığının söylediğinin arkasındaydı.İnsanları seviyordu... Bir sürü örnek var.Tam anlamıyla sanatçı budur.Sadece kendi şöhretini yaşamak için sanatçılık yapmıyordu.

0|0
    0|0
  • Ahmet kayadan sonra hiç sanatçı gelmedi.

2|0
    1|2
  • edip akbayram..

yorumu, toplumsal olaylara duyarlı duruşu,yıllardır sansasyon yaratmadan çizgisini bozmadan ve ödün vermeden ilerleyen sessiz ve derin adam.

0|0
    0|0
  • Nazan Öncel

"göç" ve "demir leblebi" gibi albümler yaptığı için

her zaman çok cesur ve hiç bir zaman ayrım yapmadığı için gerçek sanatçılardan yalnızca biridir.Benim için en önemlisi.

0|0
    0|0
  • Cem baba

0|0
    0|0
  • İtiraf ediyorum hakiki tosun paşa benim:))))))))))

0|0
    0|0
  • Sezen Aksu diyorum.Her türlü duygumu ifade etmeme yardımcı oluyor..

1|0
    0|0
  • barış manço cem karaca başkada kımse yok

1|0
    1|0
  • candan erçetin diyorum

0|0
    0|0
  • sertab erener

0|0
    0|0
  • Teomanı unutmuşum teo da candır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ben barıs manconun yanı sıra suavıyı mazlum cımenı efgan sesenı hakan yesılyurtu begenırım cunku gercek sanatcı sosyal sorunlara yakın olan toplumla butunlesmıs olandır paparazılerde gece kuluplerınde sürtenler olsa olsa soytarıdır

1|1
    0|0
  • bu ülkeye bir daha gelmeyecek sanatçılar allah rahmet eylesin kemal sunal cem karaca barış manço ahmet kaya zeki müren ve şuan aklıma gelen şebnem ferah (allah uzun ömürler versin)

2|0
    0|0
  • Barış Manço, Erkin Koray, Cem Karaca, Arif Sağ, Ahmet Kaya, Sezen Aksu, Zeki Müren aklıma gelenler bunlar tabi ''ses sanatçısı'' olarak sorduğunuzu varsayıyorum...

0|0
    0|0
    • evet ses sanatçısı olarak sordum

başka sanat dallarından pek anlamıyorum

• Bence yok

0|0
    1|0
  • Tartismasiz CEM ADRIAN!

1|0
    0|0
  • Gerçek sanatçı Ahmet özhan bence basinda hiç kötü haberini duymadım.

0|0
    0|0
  • Canlı performans yapabilen playback yapmayan şarkıcı bence gerçek şarkıcıdır :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...