Bu güne kadar gidip gördüğünüz ve çok etkilendiğiniz şehirler :)

arkadaşlar bir çok şehir gezmişsinizdir ama sizi en çok etkileyen ve büyüleyen şehir hangisi oldu ? mesela beni en çok etkileyen şehir mersin olmuştur. :)

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• amasya demek istiyorum. :) tarihi geçmişi en çok yansıtan şehir. eski mimari evleri, merkezinden geçen şu meşhur yeşil ırmak, ferhatın şirin için deldiği dağ, göller, türbeler, tırmana tırmana ulaştığın ve etkilendiğin mağaralar. tam anlamıyla kentleşmeye en uzak kalmış, tarihini en iyi saklamış il.

0|1
    0|0
    • :) hmm bak orada güzel orasıda beni baya etkilemişti

• :) ne mutlu sana

• evet bende asik olmustum cok guzel yer

Kızlar Ne Diyor 9

• aynen bende mersin orası çok güzel bir yer :D

0|2
    0|0
  • turkıde etkılendığım şehırlerın en başında şanlıurfa geliyor balıklı gölu çok etkılmıştı benı . afrıkaya gıtmıştım geçen yıl orasıda çok etkıledı halıme şukur ettımmm

0|1
    0|0
  • Yunanıstan

0|0
    0|0
    • :D damarıma bastın ya atina dünyada sevdiğim ender şehirlenden biridir

• Yunanım ben orası her daım benım için ozeldır :)

• :) oooo bu daha iyi tanımak isterim sizi ben yunanistan ve insanlarını çok severim

• Ankara

Ankara

Ankara

Ankara

Ankara

Ankara

Ankara

Ankara

Ankara

Ankara

Ankara

Ankara

Ankara

Ankara

Ankara

Ankara

0|1
    1|0
  • Edirne bea

meriç karaağaç selimiye tarih kokuyor.

0|0
    0|0
  • New York, Reykjavik, Paris, Bora Bora Adalari, Girit, Moskova

1|0
    1|1
    • :D wuuuu dünyaya açılmışız süpermiş :) bende marsilyadan etkilenmişdim

• Benim gittigim bolge sehir degildi okyanusun ustunde turistik cadir oteller vardi, sehire gitmek istiyorsan farkli adaya geciyordun aslina bakarsan en cok parayi orada harcamistim digerlerine gore pahali, etkilendim cok guzel fakat Ibiza gibi biryer yani cok abartmanin bir geregi yok

• ço iyi.

• Nordkapp, Paris, Toronto

1|0
    1|2
    • güzel ülkemizin malesef her şehrinde varoşlar, çarpık, atıl yerleşimler semtler mevcut. bu istanbul da da var, izrmirde de, ankarada da, edirnede de, hakkaride de. Ben ankaraya bir kere gidebildim, bursalıyım.gittiğim yerleri ulus, çankaya falandı. yol üstünde ve biraz gezip görebildiklerim itibariyle ankara gayet güzel bir şehir. o atıl, köhne yerleşimler biraz bilinçsiz bir toplum oluşumuzdan, biraz fakirliğimizden, ... kaynaklanıyor. biraz güzel gelişmeleri görmek ve şehrimizi sevmek lazım.

• Tekirdağ hoşuma gitmişti.

0|0
    0|0
  • tabiki ANKARAM :) ankaradan baska bir şehiree gitmem ben . burdaki güzelliler ankaramın havası anlatılamaz ... ankaraya aşığım ben başka yerin havasını asla soluyamam Türkiyemin bütünnn şehirleri eşsizdir mükemmeldir ama ANKARA'M başkaa :):)

0|1
    3|0
    • haha tamam :DD :D hakaret etmem ben normalde ki tanımadığım insanlara ama Ankara benim tek aşkımdır . ve kimse kötüleyemezz . sadece savundum herneyse :D baybayy :)<3

Erkekler Ne Diyor 4

• Ankara, Erzurum, Bitlis Tatvan.

0|1
    0|0
    • :) erzurumun neyinden etkilendin ?

• eyvallah kardeşim burası soğuktur kar kış vardır ama insanlarımız sıcak kanlıdır yaşaması kolay bi şehir öyle hırsızlık kavga gürültü falza olmaz buralarda eğer buraya gelebilirsen misafir etmek isterim burdan ulabilirsin bana.

• eyvallah eksik olma. Bitlis tatvan da benzer sebeblerden hem doğuya uzanıyor hem güneydoğu ya uzanıyor hemde deniz ulaşımı ile havzası hayli geniş bir ilçe ama bence Bitlis Tatvan a bağlanıp Tatvan şehir olmalı. süper modern bir şehirde orda inşa edilebilir. İş adamı olabilseydim Erzurum u ve Tatvan ı mesken edinirdim.

• İstanbul Amasya nasıl olmasın acemi birliğim geçti 79 gün ama diğer şehirlerde de mardin urfa iyi ama ülkemin her yeri tarih bana kalırsa

0|1
    0|0
  • ankaram

izmir

mersin

samsun

ordu

van

mugla

0|1
    1|0
    • ANKARAM DİYEN AĞZINA KURBAN SEİN CANIM KARDEŞİM BENİM. ANKARA GİBİ ŞEHİR VARMI BE HUZURUN MERKEZİ :) insanları birbirinee kardeştir başta . istanbul halt etmiş ankaranın yanında . kurban olduğumun şehri:D

• İstanbul ve Ankara.Ankara'yı sevmedim, İstanbul çok güzel.Ama ikisi de, bi' Antalya değil :)

0|1
    2|0
Yükleniyor...