Abazanlar olmasaydı,Kızlar bu kadar kasıntı olabilirmiydi?

şu abazanlar kızların poposunu bu kadar kaldırmasalardı,kızlar bu kadar kasıntı olurlarmıydı.gerçek hayatı geçtik,sanalda bile kasıntı takılıyorlar :D:D çünkü en ufak yüz bulan hemen kıza sarkıyor.sonra kızlarda başlıyor kasmaya,güzelim,ilgi çekiyorum falan diye :D:D

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• bak rusyaya kızlara değer vermiyorlar bizdeki ler sırf kız nefes alıyor diye kese kağıdı gecirlcek kzıların egosunu tavan yaptırtıyor gecen kızı görsen yüzüne bakılmayacak kendisini bu linktekilerle kıyaslıyor neymiş makyaj varmıs lan sana boya kamyonu carpsa böyle olamassın DD:D link

0|1
    0|0
    • işte tek sorun bu bunlardan 10 milyontane olduğunu düsünsene hiç sorun olmaz türk kızlarının hepsi evde kalır ahaha:D

• :D:D keşke keşke

Kızlar Ne Diyor 2

• aynen ya link

0|0
    0|0
    • olablir insanlık hali niye aşağılıyosunki kızı türk kızlarının makyasız hali kabus gibi o hiç olmassa insana benziyor :)

• aşağılamdım sadece link verdim

• igrençççç :D

• kasinti olsalar kasinti olmasalar kasar dogl olsalar beyenmesniz ne istiyonuz be :D

0|0
    0|0
    • dogal olun ben begeniyorum :D

Erkekler Ne Diyor 2

• bayanların , ilgi gördüklerinde gereğinden fazla nazlandıkları ya da konuyu açan arkadaşın da dediği gibi "kasıntı" oldukları doğrudur , ancak bunun tek sebebi abazanlar değildir , keşke o kadar basit olsaydı ,sorunların daha çabuk üstesinden gelinirdi...

bizim gerçek sorunumuz , bu konularda kadınlara yapılan ve aslında herkesçe de bilinen

baskılardır .

sosyal yaşamda kadınlar değişik şekillerde, taciz ,tecavüz,dayak ,baskı vb. şeylerle karşılaştıklarından ve hatta bunlara maruz kaldıktan sonra sanki bunları kendileri istemiş gibi toplumca suçlu ilan edilmelerinden dolayı çeşitli savunma mekanizmaları (haklı olarak) geliştirmişlerdir, kasıntı olma konusu da bununla ilgili savunmalardan sadece birisidir,çünkü böyle davranmayıp daha kolay ulaşılabilir olsalar , o zaman da yine toplum tarafından ""hafif kadın" gibi yakıştırmalarla etiketlenmektedirler , bu nedenlerle kadınları çekingen davranmaları gayet doğaldır...

0|0
    0|0
  • Asla olmazlardı erkeğin kalitesi düşürüyorlar

0|1
    0|0
Yükleniyor...