O ses turkiye ayda mosarraf hakkinda yorumlariniz

ayda hakkindaki yorumlariniz...?

dusunceleriniz

sizce sesi fizigi guzel mi?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Şunu söylemek istiyorum .Güzel yorumluyor şarkıyı ama .1 şarkı söylemekle bu ayırt edilemez.Gel gelelim ki Mustafa Bozkurta yarışmaya katıldığıneden beridir bütün parçaları hakkıyla söyledi ama bakın ben takip ediyorum hepsini hakkıyla söyledi.Ayda 1 şarkı (isyan) söyledi diye bu kadar abartılmaması gerekiyor.Mustafa Bozkurtu neden söyledim çünkü burda en öne çıkan isimlerdne iki tanesi ay da ve mustafa o yüzden kıyas yaptım yani çerçeveye geniş açıdan bakarsak durum böyle.Hak yememek lazım şimdi Mustafa daha başarılı bana göre .

1|0
    0|0
    • Aynen katılıyorum size bence erkamında bu kadar ilerlememesi lazımdı.

Erkekler Ne Diyor 11

• Sesi fena degil sadece.

0|0
    0|0
  • fizik güzel gerisi hikaye iranlı diye mi bu kadar ilgi ?

0|0
    0|0
  • geçen hafta pazartesi bizzat gittim ata sütüdyolarında yerinde canlı olarak izledim ayda güzel bir kız bence fakat şarkı söylerken biraz fazla bağırıyor

0|0
    0|0
  • onun gibi asırı sexy ve güzel bir kızı erkam krosuyla kıyaslıyan kızlar üzülsün nasıl elediler ama erkeklerin oyları yeter aydan akar :D

0|0
    0|0
  • hem sexy hem güzel hemde sesi güzel birde kızlar onu erkam denilen adamla kıyaslıyor erkam onun dengi değilki kızlar abarttı ama Türk halkı gerceği gördü sıkıntı yok :)

0|0
    0|0
  • bizde sirketin yonetim kurulu toplantisinda bunu konusuyorduk nolacak bu mosaarraf diye ama cok cetin tartismalar yapmamiza ragmen sonuc cikmadi be bacim

0|0
    0|0
  • ayda 10 numara kız. hem sexsi hem sesi güzel. ama benim favorim mustafa. iyi olan kazansın.

0|0
    0|0
  • bizim magrada star tv çekmiyor :(

0|0
    0|0
  • sesi de güzel fiziği de güzel yüzü de güzel. allahın başyapıtları arasına girer

0|0
    0|0
  • tabi ki :)))

0|0
    0|0
  • güzelmi ne demek mükmemel harika harkulaede bir güzellik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• nedense ben sevemedim. çok tiz cırmalayıcı bir sesi var.

türkiye de daha yetenekliler olduğuna eminim.

bu kadar sansasyona gerek yoktu.

0|0
    0|0
  • aydayı hiç sevmiyorum hemen aglıo bence oylarıda gözyaşlarıyla topladı bide şarkı söylerken o kaşlarının şekli ne yaa çok itici gelio bana

0|0
    0|0
  • sadece halil sezainin bir sarkısını guzelmişti. ondan sonrakiler vasat. daha iyileri var yarısmada.

0|0
    0|0
Yükleniyor...