İnternette bilgi kirliliği yok mu sizce?

İnternette bilgi kirliliği var. Özellikle cevap. tv ve uzman. tv. bunlardan birine bir ressam hanım çıkarmışlar. hanfendinin adı merih akçam. Bu hanım ünlü ressamlar olan Vermeer ve Rembrandt için realist ressam demiş. Nasıl olur? Ben gsf resim son sınıftayım. Bu ressamlar realist ressam değil. Barok dönemi ressamı bu isimler realizmle ne alakası var? yetkililerden açıklama bekliyorum. Olur ya okulda ben yanlış öğrenmişimdir.

Güncellemeler:
Rembrand ve Vermeer kendi uslupları içerisinde (barok) tabi ki gerçekçi resim yapmışlardır. Ama o hanım barok sanatçısı değil de realizm dönemi sanatçısı william adolphe'u örnek verseydi bence daha güzel olurdu. Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. hürmetler...

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Herkez kendi kafasinda kurduklariyla bloglarda veya baska platformlarda bilgi paylasimi yapiyor dogru veya yanlis olsada, gercek ya da asılsız olsada. Cogunluk ile misillemek gerekir konuyu; dogru bilgi paylasimi yuzdeleri kendini gosterir zaten, sadece bir sayfa bazinda bilgi alipta kendini onun dogru olduguna odaklama genis bir arastirma yap gerekirse saatlerini harca ama dogru bilgiye ulas. Kalkip burada boyle bir soru soruyorsun ama emin ol gorus yapacak arkadaslarin cogunlugu kesinlikle internetten bilgi toplayipta sana birseyler yazacaktir. Cunku bahsettigin ressamlarin realistliginden haberdar degilim! Bir nebze kendimide ressam sifatinda olmasada yetenekli buluyorum zamanimin buyuk bolumunu graffiti ve sketchlere ayiriyorum iyi aksamlar hos zamanlar senle olsun...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bulundukları dönem ile tarzları farklı olabilir mi acaba? çünkü hem vermeer'ın hem de rembrandt'ın tarzları çok realist gerçekten.. barok döneminin kendine özgü bir anlayışı var mıydı tarz olarak?

yani şöyle bir örnek vereceğim. 21. yüzyıl internet çağı. ama amerikadaki amish'ler elektrik kullanmıyorlar bile. birisi çıkıp amishler için onlar eski kafalıdır dese, ama nasıl olur biz 21. yy'dayız, bu yüzyılda herkes moderndir! mi diyeceğiz.. umarım anlatabilmişimdir :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İnternet bedava olunca herkes kendi bildiği doğruyu yazıyor ve paylaşıyor. Hangi bilgiye inanacağımızı bilmiyoruz, haklısınız.

0|0
    0|0
  • Asiri derecede bencede eskiden ansiklopediler vardi insanlar kutuphanelerde tanisorlardi ne guzel

0|0
    0|0
  • bence sen bu yazdığın metni kopyala ve o yetkililere yaz. sanırım daha detaylı bilgi sahibi olursun. sonrasında bizleride aydınlat.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...