Acep kimler Cem Adrian dinliyor :) ?

Çok nadir rastlıyorum Cem Adrian dinleyene. Öylesine başarılı bir sanatçının çoğu kişi tarafından keşfedilmemiş olması şaşırtıyor :/ Kime sorsam Cem Adrian dinler ya da sever misin tak diye haaa o gay olanı mı diye cevap geliyor. Keşkee karaktere değil de sanata bakan topluluk olabilseeekk

0|0
15|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Dinlemem o tarz müzikler insanın içine hüzün katıyor. Sanatlık bir yanı da yok şarkılarının...

1|0
    0|0
    • Senin için içi hüzünlendirmeyen şarkılar mı sanat sadece? Tek düze olan şeylere alışmış insanlar böylesine büyüleyici bir ses ve sesi kullanma sanatını sanat saymazlaar...

• Bende öyle. İzin verirsen Cem Adrian ile ilgili bir kaç tane soru sormak istiyorum da.

• Cem Adrian hakkında kısmıyla çok iddalı değil ama bilesin. Sor bakalım :) ;)

• Ben çok dinlerim. top 5 imde yer alır kendisi.

1|0
    0|0
  • Ben çok severim cem adrian ı. Gaylığına gelince ise beni ilgilendirmez bana gaydırmadığı sürece.

1|0
    0|0
  • Melis Danişmend
    Aylin Aslım
    ve
    Hayko Cepkin
    ile olan düet şarkılarını dinledim bi' tek.

1|0
    0|0
  • ben dinliyorum

1|0
    0|0
  • Ben dinlemiyorum.

0|0
    0|0
  • kesınlıkle dınlemem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• sana sarilincayi dinledim az once )))

1|0
    0|0
  • Dinlenmez mi ya :) Hem ayrıca arkadaşın dediği gibi az kişi dinlesin kıymetli olur 😊

1|0
    0|0
  • sesine, kendisine, duruşuna, şarkılarına, bestelerine, sahnesine, kılık kıyafetine, aşığım cem adrian kolay kolay kimse anlayamaz gerçekten zordur benim duygularıma ve düşüncelerime tercüman oluyor söyleyemediklerimi söylüyor

1|0
    0|0
  • "Benden Sonra" ...

1|0
    0|0
  • Ben dinliyorum

1|0
    0|0
  • cem adrian dinlenmez mi ya

2|0
    0|0
  • Ben dinliyorum

1|0
    0|0
  • ben dinlerm gay olması beni baglamaz:)

1|0
    0|0
  • Benn

1|0
    0|0
  • hastasıyızzzzzzzzzz

1|0
    0|0
  • Boşver az kişi dinlesin kıymetli olur.. Cem adrian aşktır

1|0
    0|0
    • Di mi bir de öyle bir şey var keşfedildiği zaman yok olacakmış gibi o büyüsü :)

• Heh tamda bu işte acayip tercüme oldun şu an , gizli saklı dinliyorum :)

• Kisinin kendisidir onemli olan, Cem Adrian özel bir ses, ozel bir insandır severiz dinleriiz

1|0
    0|0
  • dinlenmez miii :)

1|0
    0|0
  • Ooooo ben de bu soruyu soracaktim 😄

0|0
    0|0
    • Yani sen de dinliyorsun :) ;)

• imzali albumu var izmire her geldiginde de gitmeye calisirdim hem kişilik hem de ses hem de sarkilaro yorumlasini cok seviyorum 😌

Yükleniyor...