Kapat

30 Mayıs 2013 Rihanna konserine gidecek olan var mı?

ben bugün bilet fiyatlarına baktım 200 tl çekiyorlar sanki rıhannayı satın alıyoruz :D babama gittim baba konsere gideceğim bütçe ayır dediim 30 tl verdi ben paraya para bana baktı :D :D ama babam rıhannayı görmediği için 30 tl vermiştir yoksa o hatuna daha verirdi de :((

0|0
22|25

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 22

Erkekler Ne Diyor 24

• Ona gidecegime buna giderim

link

link

0|0
    1|0
  • ben rihanna icin 200 tl degl sıctıgım b*k'u bile vermem arkadaş... allahın yabancısına ne para kazandırıcam kendi ülkemin sanatcıları dururken. onlar zaten anca para kazanmak istediklerinde ülkemize gelirler

3|2
    2|0
  • Bu kendi işini kurman için verilmiş bir sermaye. Bunu sermaye yap şirketini kur, çok para kazan yaşlanınca gidersin konsere...

0|1
    0|0
  • Yemin ediyorum Bedava olsa gitmem.

3|2
    0|4
  • Oradayım mutlaka.

Rihhana gelmiş 300 500 lafı yapılmaz.

0|0
    0|0
  • :D ))))

Diamond Ring Ayakta - 545.00 TL

1. Kategori - 315.00 TL - Tribün

2. Kategori - 250.00 TL - Tribün - TÜKENDİ

3. Kategori - 200.00 TL - Tribün

4. Kategori - 150.00 TL - Saha İçi Ayakta

5. Kategori - 130.00 TL - Tribün - TÜKENDİ

SON DURUM AN İTİBARİ İLE BU İMİŞ :s

Yani Rihanna kusura bakmasında.. Bir DIRE STRAİTS konserı osla yada Barış Manço konseri osla yada yada Bir Michael Jackson konseri osla bu para verilirde Bu konser için bence fazla gibi..

0|0
    0|0
  • bu konser için bilet alacaktım tam o gün benden ayrıldı (alsam bileti sürpriz yapim die elimde patlıcaktı) bu kız beni seviodu herhalde ama gitmeseydi keşke ona feda olsun :(

0|0
    0|0
  • Ben anlamıyorum ya rihanna da ses yok,güzellik 0(bazıları tapsada) , sex hastasıyım dediği için acayip popülerleşmiş bi zavallı.Mensubu olduğu tarikat sayesinde koptu gidiyo sadece

2|0
    0|1
  • grup yorum konseri olursa haber et :)

3|1
    0|1
  • hafız rihannaya 200 cok yav

0|0
    0|0
  • 30 Mayısa kadar rihannayı bekleyeceğime eminönündeki afrikalıların vuvuzelasını dinlerim...

1|1
    0|0
  • Sevgilim gidelim diye sordu..başta tamam dedim sonra fiyatı görünce kızdan ayrıldım

Şaka şaka "Nah giderim o konsere" dedim sadece :D

1|0
    0|0
  • Ben o parayla 1 ay Ajdarın konserine giderim.

0|2
    0|0
  • Rockefeller & Rotchild köpeklerinin ayağına gitmeyiz bilen biliyor.

0|2
    0|0
  • öldürseler gitmem

1|1
    0|1
  • Şakası bir yana Rihanna gibi dünya çapında nadir bir şarkıcıdan söz ediyoruz, yapılane rgen yorumlarına bakın. Para verseler gitmezmiş, tövbe tövbe

Sizi serdar ortaç keser, rihanna falan bir boy fazla size.

0|0
    3|1
    • ne açıdan nadir :)

• lan oglum manyakmisin? rihanna nadir mi? autotune?

asil duman vs. gibi sanatcilar nadir

• sen rihanna'nın canlı performansını dinledin mi de autotune'dan bahsediyorsun? Ne adamlarsınız şaşırıyorum yeminle. Hatun dünyayı sallıyor, sırf marjinal takılıcam diye herkesin iyi dediğine kötü demeye bayılıyorsunuz.

• şahin bırak rakı dayımın :d

1|0
    0|0
  • tv ye çıkar zaten para vermeye ne gerek var.

0|1
    0|0
  • Türk Sanatçıları yesin paramı benim param değerli

0|0
    0|0
  • ben aldım heycanla bekliyorum =)

0|0
    2|0
  • Erkekler Devam
    4
Yükleniyor...