Sizi en çok etkileyen kitabın adı nedir?

Eğer kitap okuyorsanız, soru hangisini seçsem diye düşünürken biraz zor gelebilir ama cevap basit olacaktır. Okuduğunuz kitaplar arasından hangisini kesinlikle okumamı tavsiye ediyorsunuz?
Bu arada çok kitap okuyorum ama beni en çok etkileyen kitap 'Allah de ötesini bırak' kesinlikle tavsiye ederim.

0|0
34|74

En İyi Erkek Görüşü

• "Çin işkencesi" yazarı Emine Şenlikoğlu o kitap sayesinde namaza başladım çok şükür.
    İçimdeki isteği tetikledi. Siyasi ve din içerikli bir kia to ama çok etkili ağaç ama garantisi olduğunu iddaa edebilirim.
    Düzce'li Memet, Kendini Arayan Adam yazarı Hüseyin Ertuğrul olmalıydı bunlar da etkili sayılır.
    Aşkın Gözyaşları serisi var, Şems, Mevlana, Kimya Hatun, Hangi bunlar da oldukça etkili yazarı Sinan Yağmur.. Kesinlikle tavsiye ederim.. Mutlaka oku..
    Bunlar din içerikli ama etkili gerçekten..
    Bir de Kelebek var yazarı Henri Cariera olmalı bı kitapta inanılmaz sürükleyici 70lerde filmi de olmuş.. Kitap harika.. Devamı da Banko..
    Umarım okursun..

2|0
    0|0
    • Çin işkencesiyle başlayıp hepsini okuyacağıma söz veriyorum 😊

• @coskunizm35 hakkında hayırlı olsun... :) Müjdeli haberlerin ve hayırlarla dolu bütün güzelliklerin hayatına renk, farklılık ve incelik katmasını diliyor yaşanacak gelişmeleri sabırsızlıkla bekliyorum... :)

• @-miss-perfect tesekkur ederim daha güzelleri senin olsun inşallah :)

Erkekler Ne Diyor 73

• Bay ve bayan sadist.

1|0
    0|0
  • Bilimsel kitap okudum. Roman olarak sadece küçükken abimin tavsiyesi Robinson Kruso ve başka bir tavsiye olan Kürk Mantolu Madonna okudum ama hiç birinden etkilenmedim. Bölümümle ilgili bilimsel kitaplar beni daha fazla etkiliyor

2|0
    0|0
  • kesinlikle alamut kalesi. bide franz kafka nın kendisi

2|0
    0|0
  • Sefiller.

2|0
    0|0
  • Kur-an'ı Kerim ( 4 defa arapça 2 defa Türkçe okudum ) bıkmadım.

2|1
    0|1
  • Martı. Beni okumaya başlatan kitap

1|1
    0|0
  • Travma. kesinlikle okudugum bu kadar akıcı bir kitap yok başka cok kitap okudum güzel olanlar var ama bu kitapta herşeyi buldum bunu tavsiye ederim. peki senin kitabın bana verebileceği şey nedir?

1|0
    0|0
  • Büyük dörtler.

O kadar kitap okudum ve bunun gibisini görmedim. Ve dikkatinizi çekerim beni okuma alışkanlığına başlatan, her kitabını okuduğum Harry Potter bile bu kitaptan geri de kalıyor.

1|0
    0|0
  • Beni kitaplar etkilemiyor :/

1|0
    0|0
  • Eroinle Dans :D :D

1|0
    0|0
  • Sadist -- Stephen king.

2|0
    0|0
  • khalid hossein - bin muhteşem güneş.

2|0
    0|0
  • Peygamber Efendimizin hayatını anlatan Siyer kitapları ile Sahabelerin çektiği çileleri anlatan kitaplar beni çok etkilemiştir..

2|0
    0|0
  • the secret iyiydi
    roman bazında metal fırtına ile psikopat

1|0
    0|0
  • Harlan coben asla vazgecme

1|0
    0|0
  • Cin ali somestr tatilinde

1|0
    0|0
  • Bitane kitap bitirdim ben zaten pudra o da sanrı okutuyoduda pek bir etkilediğini söyleyemem şimdi yüzbaşının kızı'nı okuyorum bakaalımm 😄

1|0
    0|0
  • Beni etkileyen kitap çok oldu hangi birini söyleyeyim.

Suç ve Ceza, Sefiller, Aylak Adam

1|1
    0|0
  • Bin Muhteşem Güneş, Khaled Hosseini
    sonunda ağlamıştım bile :/

1|0
    0|0
  • Sorduğunuz soruya karşılık olarak hemen çektim fotoğrafını :)

http://i.hizliresim.com/q8m94Q.jpg

1|0
    0|0
  • Kör Saatçi

1|0
    0|0
  • psişik güçler

1|0
    0|0
  • Senden önce ben - hayatımda çok önemli bir yeri var ne zaman okusam paramparça oluyorum.

1|0
    0|0
  • Kuranı kerim.

3|1
    0|0
  • balans kitabı

1|0
    0|0
  • martı

1|0
    0|0
  • Sinan akyüz-piruze
    Julie garwood- güllere sor..

1|0
    0|0
  • Kuran i kerim!!!

3|0
    0|0
  • Senden once ben

1|0
    0|0
  • Adaletin Gizli Mezarliğı
    Cok guzel bir kitapti

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    43

Kızlar Ne Diyor 34

• Ben bicok kitaptan etkilenirim de. Evet dedigin kitapta etkileyiciydi baya elden ele dolanmisti o kitap 👍 kim bilir simdi kimde kitabim 😀
    Yakin zamanda aşk ve gurur-jane austen okudum.
    Baya iyiydi. Gumburtude okudugm kisimlari eve geldim bidaha okudum. bir de hayatina dokunan yerler varsa seni de dusundurcektir..

1|0
    0|0
  • İyi bı okuyucu olduğunu iddia edipte nasıl şu uğur koşar denilen adamın kitabını en iyi kitabın seçersin ya tribünlere oynayan yazarcıktan başka bir şey değil o adam
    Neyse beni etkileyen bir kaç taneden fazla kitap var 20 li yaşlarımın şuana dek favori kitapları Zorba -Kazancakis ve İnce Memed Yaşar Kemal

1|0
    0|0
    • Neye göre? Kime göre tribüne oynuyo. Kusura bakma ama o yazarcık beni öyle bir çöküşten kurtardı ki tahmin bile edemezsin. Söylediğin kitapları da okudum kütüphane de duruyolar uzun bir zamandır varsa başka tavsiyen okurum :)

• Adam iyi diye bir şey demedim zaten benim favorim dedim keşke okurken dikkatli okusan

• Haklısın iyi geceler 😊

• Eğer macera gerilim türü seviyorsan kesinlikle Tania Carver ın "Emanetci" adlı kitabını tavsiye ederim müthiş kurgu var ben bayılarak okudum o derece 3 günde bitti kitap :-)

1|0
    0|0
  • Aynı yıldızın altında :D en son onu okudum :Dd çok duygusal :)

1|0
    0|0
  • Açlık oyunlarını 4 sene önce okumuştum şu an herkes bilir ama o aralar beni çok etkilemişti. Bir de aynı yıldızın altında kitabı güzeldi.

1|0
    0|0
  • Hakan Günday-AZ

1|1
    0|0
  • huzur sokağı.

2|0
    0|0
  • İlk okuldayken "Bir Genç Kızın Gizli Defteri" serisini okuduğumda çok etkilenmiştim :D

1|0
    0|0
  • Kabirde ilk gece

1|0
    0|0
  • Zulfu livaneli serenad

1|0
    0|0
  • Kudüs'ün gönüllü sürgünleri

1|0
    0|0
  • Zana Muhsen-Annemi Bir Kez Daha Görebilsem

1|0
    0|0
  • Jack Kerouac - Yolda.

1|0
    0|0
  • Tehlikeli oyunlar.

1|0
    0|0
  • Kürk mantolu madonna

1|0
    0|0
  • Ateşböceği yolu

1|0
    0|0
  • aşk..

1|0
    0|0
  • İstanbul yuzlu kadin Ahmet gunbay yildiz. Muhtesemm bii kitapdi ve ayni yazar Gunahin rengi cok etkilemisti beni

1|0
    0|0
  • Agafya

1|0
    0|0
  • bukre bide mağrur sewgilim

1|0
    0|0
  • ölü ozanlar derneği

1|0
    0|0
  • çok var ama bu aralar ''hikayem paramparça''

1|0
    0|0
  • Sefiller. Melekler ve seytanlar

1|0
    0|0
  • Uyumsuz Kuralsiz Yandaş ve Aklından bir sayı tut

1|0
    0|0
  • Kötü çocuk

1|0
    0|0
  • Onlardan biri olduğunu söyle

1|0
    0|0
  • Böyle Buyurdu Zerdüşt çok iyiydi :)

1|0
    0|0
  • Böğürtlen Kışı cidden başında baya karmaşık olmasına rağmen sonunda ağlayark bitirmiştim ve 26 kere okudum :) Filmi çıksada izlesek

1|0
    0|0
  • Niçe ağladığında

1|0
    0|0
  • aşk meclisi

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    4
Yükleniyor...