Güne kimin müziğiyle başlarsınız?

Sabah kalktınız. Modunuz önemli değil. Sıradan bir gün. Müziğe ihtiyacınız var. Kim?

Onunla başladığım günde, yaşadıklarıma dair kaçırmayacağım bir duygusallık zerk ettiği için, bedensiz güzellik amy winehouse'u listemin başına koyuyorum ben.

Güncellemeler:
şarkı paylaşmak harika tabii, bunlar doğal arzular. ama bir şarkıdan ziyade bir ses, bir ton ve nedenini de açıklarsanız, günümüz daha çiçekli başlayabilir...

0|0
20|14

En İyi Kız Görüşü

• dave brubeck, adamım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

Erkekler Ne Diyor 14

• Bir kış gününe güzel başlamak için: Barış Manço - Kara Sevda

Bir yaz gününe güzel başlamak için: Herry Belafonte - Day-O

1|1
    0|0
    • hava nageela şarkısını söylemiş herry belafonte. bu şarkıyı da hatırlatmak istedim ismini görünce.:)

bizi mutlu kıl anlamına gelen ibrani halk türküsüymüş.

• Bob Marley one cup of coffee çok keyifli bi başlangıç oluyor bende :)

0|1
    0|0
  • Radiyorhead - Reckoner (Above and Beyond Remix)

0|2
    0|0
  • Sabahlari ise giderken arabamda "radiyorhead" dinlerim , sesi açarim ve "videotape" şarkisina eşlik ederim.

2. şarkim Leonard Cohen'den ; Dance me to the end of love " dur...zaten yolum 2- 3 sarkida biter..

Radiyorhead yaziyorum radiyorhead oluveriyor burda , 100 kez duzeltmeme rağmen, sanirim bu sitenin elden geçmesi lazim , bissuru eksiği var...

0|0
    0|0
  • güne göre değişiyor.

bugün için: link

0|0
    0|0
  • Helldorado A Drinking Song link

0|0
    0|0
    • entelimsi radyolar çalıyorlar mı hala bunu? senden başka herkes şarkıyı unutmuş olabilir moruk...

• Entelimsi radyolar dinlediğim zamanlarda yeni telefon almıştım.Bundan beş-altı sene önce filan.İşte o zaman alarm müziği yapmıştım,uyandırmalık şarkı diye.O gündür durur alarm olarak.Dört yıldır değiştirmeyi düşünüyorum.Düşün artık üşengeçliğimin sınırını.

• New Order - Confusion (Pump Panel Reconstruction Mix)

Blade'in ünlü soundtrack şarkısı dersem hatırlayanlar çıkacaktır.

Bir de "Dylan Rhymes - Naked And Ashamed" var, o da Fifa 99 ve Need For Speed: High Stakes oyunlarının soundtrack albümlerinden bilinir sıklıkla.

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Mark Otten - Libertine (Original mix)

.

Bugün bununla başladık mesela.

Oh yeah killer trackkk!

0|0
    0|0
  • Halili sezai sonbahar

0|0
    0|0
  • Bu gün şununla başladım..

link

0|0
    0|0
  • AC/DC - Bad boy boogie

1|0
    0|0
  • John oo Fleming

0|0
    0|0
  • :)) alarmım : tuttu fırlattı kalbimi...

0|0
    1|0
Yükleniyor...