En sevdiğiniz kitap cümlelerini yazar misiniz?

Gerçekten sevenler karşılık beklemeden severler.
Şark oturup beklemenin yeridir. Biraz sabırla herşey ayağınıza gelir. / Tanpınar huzur
Nasil kolayca soyleyiveriyor bunu. Sevmek.! Kelimelere herkes kendine göre bir anlam bir değer veriyor galiba. Bu değerler aynı olmadıkça iki kişi iki ayrı dili konusuyorlarmis gibi olmuyor mu? / Aylak adam

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• "Niçin seversin Güntülü?

Sevginin niçini olmaz ki efendim… Düşünsem belki makûl bir sebep bulabilirim. Fakat bu hakikî sebep olmaz. Çünkü biz önce severiz. Sonra sevdiğimiz şeyin güzel taraflarını bulmaya çalışırız. Bu da hodbinliğimizden doğar efendim."
    Ruh Adam/ATSIZ

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ".. hiçbiri benden özür dilemedi; biri bile. ne öyle duygusuzca içime girdikleri için, ne bütün o sancıları çekmeme ve bundan utanç duymama neden oldukları için, ne de benimle alay edercesine bu kadar uzun bir süre ve bu kadar aptalca yalanlar söyledikleri için. bu yaptıkları için onları bağışlamamı hiçbir zaman istemediler benden; ben de onları hiçbir zaman bağışlamadım."

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• http://i.hizliresim.com/v8o35m.jpg

Bunu buraya bırakıyorum..

1|0
    0|0
  • İnsanın kullandığı ilk alet de başka bir insandı

Yaşarken ölmeyi, ölerek yaşamayı sadece uykusuzlar bilir. Gözlerinin altındaki her küçük torba, hayalleriyle doludur

Bir yerde okumuştum, her basamak dört saniye hayat uzatıyormuş. Asansöre binerek intihar mı etseydim?

Onu görmek için altı saat yol almam gerekiyordu. Bir sabah, treni kaçırdım. aşık olmaktan vazgeçtim

1|0
    0|0
  • Senin payına aşk düştü
    Benim için aşk düştü

1|0
    0|0
  • Değerleri yaratanların çevresinde döner durur dünya - görünmeden döner. Oysa oyuncuların çevresinde döner halk ve ün: böyledir işleyişi dünyanın.
    Böyle dedi zerdüşt

1|0
    0|0
  • İnsanlar birbirlerinin maddi yardımlarına ve paralarına değil sevgilerine ve alakalarına muhtaçtır.
    Bu olmadıktan sonra, aile sahibi olmanın hakiki ismi bir takım yabancılar beslemekti.

1|0
    0|0
    • Kürk mantolu madonna dan değil mi?

• Çok düşünen insan hastalığı bence Raif efendi kendini asla dışa vuramayan içine kapalı bir karakter sırf bu yüzden resim yapmaktan bile vazgeçiyor. kendisini anlatmak istemeyen birisi ilk kez kendini Maria puder e anlattı onunda kendisine ihanet ettiğini zannedip iyice dibe vurdu insanlara zaten az olan güvenini hepten yitirdi bir ömür sevdiği kadına sizin de dediğiniz gibi kin duydu çok düşündü kimselere anlatamadı anlatmak istemedi tam bu beni anlar dediği birini bulduğunda ise zaten iş işten geçmişti..

• orada şöyle bir söz var önemli onun tespitini yapamıyor sadece soruyor cümle aynen şöyle olması lazım.
      scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/.../...14252967_n.jpg

• Bir zamanlar benim olan ellerin şimdi hangi el'lerin..
    Kahraman tazeoglu

2|0
    0|0
  • Omur denilen radyoda, sensizlik çalıyor her gece...

2|0
    0|0
  • Kaderde sevmek var kavuşmak yok ise şayet, Olsun! Vuslata aşık gönül susmayada razı...

1|0
    0|0
  • Yazmam.

0|0
    0|0
  • Ali topu tut. Tut Ali tut. Ayşe ip atla. :)

0|0
    0|0
    • Ya amca 45 yaşındasın bu ne böyle 😅😈

• Amcan kitap gibi oldu. Artık kitap sözleri anlamını yitirdi yeğen... Çocukluğumuzda okuduğumuz cin ali kitaplarını, masum ve anlamlı cümlelerini özledik... Benim için onlar çok anlamlı. Resimleri çok şey anlatıyordu. Hepsi doğaldı. Hepsi bizim kahramanımızdı. Keşke sizler de okusaydınız o gerçek kitapları, gerçek sözcükleri görseydiniz.

• Eyvallah.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• öyle ihtimaller denedim ki sana bir keresinde bütün paramı o eski körüklü otobüslerde günlerce sensiz istanbul'u gezmeye vermiştim. Dünyadaki bütün teyzelere yer vermek için, dünyadaki bütün teyzelerden 'Allah sevdiğine kavuştursun yavrum' duası alabilmek için... (Elif gibi sevmek)

2|1
    0|0
  • başını kitaplardan kaldırma ufaklık dünya kötü bir yer ve unutma en büyük ayrılık kokusunu en sevdiklerin sıkar...:((

1|1
    0|0
Yükleniyor...