Hint flimlerinin keşfine yeni düşmekteyim..

hint filmleri hakkında düşünceleriniz nelerdir.. ve en iyi hint filmi hangisidir tavsiye edebileceginiz..

1|0
10|16

En İyi Erkek Görüşü

• keşke hafızamdan silinselerde hiç izlememiş gibi bende tekrar izleyebilsem dediğim filmler arasındadır hint filmleri.

Amir Khan filmleri güzeldir. 3 idiots mesela

0|0
    0|0
    • amirr khanın tum filmlerini izlemişim tekrar tekrar bıkmayarakçç hele fannada rekor kırdım diyebilirim haftada bir kez mutlaka izliyorum..

• teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 15

• bitane robotlu vardı ben robot (ı robot ) gibi bir ismi wardı adam süperdi 300 spartalılar bile yenemez yani :D ama izlemedim sadece o sahnelerini izledim

1|0
    0|0
  • Ghajini

Taare Zameen Par (Bu flimi şiddetle tavsiye ederim kesinlikle izlemelisin)

My Name Is Khan

1|0
    0|0

• Udaan

Black

My Name Is Khan

3 Idiots

Taare Zameen Par

1|0
    0|0
  • hic sevmedigim film turudur.. genelde kizlari guzel erkekleri uber cirkindir en ciddi konular konusulurken bile iiyaada hiopppa diyerek hoppa gangnam style tarzi danslara baslarlar tiksinctir benden uzak allaha yakin olmalari bunye tarafindan istenilir

0|0
    0|0
    • genelde kızları cok guzeldir cunku.. dansa gelince hayat dolular..

• '' Fanaa '' diye hint yapımı bi film izlemiştim .

Gözleri görmeyen bir kız ailenin tek çocuğu ve çapkın bir hintli genç kızı etkiliyor böyle gidiyor çok güzel bir film emek var yani tavsiye ederim tam anlamıyla aşk filmi .

0|0
    0|0
  • 3 idiots

My name is Kahn

Bu 2'sini öve öve bitiremediler.3 idiots'u izledim.Lanet olsun hayatımdan 2 saat çaldı bollywood...

0|0
    0|0
    • 3 idiots mu calmış ilginç..

• Normal de kotu filmlerdir ama istisna iyi filmler de olabiliyo : Bkz. Milyoner , 3 idiot

0|0
    0|0
    • milyoner .. 3 idiot ve daha neler neler..

• avare filmi adını duymayan kalmadı ama izleyen pek yoktur, sinema tarihinin en çok gişe yapan filmiydi

0|0
    0|0
  • Amitabh Bacchan filmleri iyidir.

Biraz Yeşilçam tadı verir..

0|0
    0|0
    • dikkate alacagım teşekkür ..

• Hindistan modası başladı bu sitenin kızlarında..

Geçende biri hintliyle evleniyordu..

0|0
    0|0
    • bu siteye bir aydan önce kayıtlı olan kız 2 yıldır hindistan film keşfinde.. artı ezelden taç mahal hayalinde..

• benim adım khan

yerdeki yıldızlar

3 aptal

0|0
    0|0
  • Türkçe öğretmenine selam gönderiyorum. ona yeni düşeceğim...

0|0
    0|0
  • 3 İdiot

Milyoner

Benim Adım Khan.

En iyi Hint filmleri.

0|0
    0|0
  • ghajini başlarında biraz sıkıcıdır anlamaktada zorlanırsın ama etkisinden cıkamazsın sonradan

0|0
    0|0
    • gahajının sonu iyi aglatmıştı..

• Ayni gorusteyim esime izletmek istemistimde basinda sıkıldı zoir tuttum tabii sonra cok etkilendi cok begendi kulaklikta dinlerim sarkilarini kaise mujhe, behka , guzarish çok seviyorum

Dhoom 3 cikti bir fragmanina bakin derim ben türkiyede vizyona girince izliycem aamir khan aşmış

• benim adım khan adlı film o çok güzel salya sümük ağladım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ghajini

Talaash

Pi nin yasami

Guzarish

Jism2

Dhoom 2

3idiots

Channi expres

Aashiqui 2

Dhoom 3 turkiyede vizyona girecek diye bekliyorum ozaman izlerim birtek aamir khanir cok seviyorum twitter de turkiyede vizyona girmesi icin destek verelim #TurkeyAwaitsDhoom3

0|0
    0|0
    • Dhoom u yazmamışsınız. Yani serinin ilk bölümü diyelim. İlk yapılanda ünlü biri oynamıyordu acaba sebep bu mudur? :P

• Onu izlemedim izlemeye değer derseniz izlerim ayrica bugun "ram leela" izledim aman oda cok guzel başı sıkıcı ama guzel yaa etkileyici

• Dhoom 2 ve 3 nasılsa 1 de öyle aksiyon içeriyor ve kalitesi fena değil. 2. de Aishwaria Rai 3. de de Amir Khan ı oynatarak dikkat çektiler ama bana göre ilki daha güzeldi.

• tek bildiğim slumdog o da hoşuma gitmişti

1|0
    0|0
  • 3 idiots, Life of Pi

1|0
    0|0
  • Black, My Name Is Khan, ghajini, life of pi(hollywood filmide olabilir tam bilmiyorum), her çocuk özeldir

0|0
    0|0
    • teare zmaane .. saydıkların guzeldi ..

• RANG DE BASANTİ(kesinlikle öneririm)

3 idiots

taare zameen par

my name is khan

bommarillu(mutlaka izlenmeli)

dilwale dulhania le jayange

nuvvostanante nenoddantana

ben bu filmleri kesinlikle öneririm :D

0|0
    0|0
  • 3 Idiots (izlemediysen kesin izlemelisin.)

Pi'nin Yaşamı

0|0
    0|0
  • Slumdog Millionaire hariç hint filmlerini svemıorm.. cok kaliteli yapımları da var illaki .. ama bn görsel olrk haz etmıorm

0|0
    0|0
  • erkekler çok itici oluyor orda

0|1
    0|0
    • Kızlarıda aynı şekilde

• ahaha kesin torpil yapıyorlardır. bu kadarda olamaz çünkü :))

• hayır bulanda bırakmıyorlar..

• Black'i tavsiye ederim, cok guzel bir film.

0|0
    0|0
  • milyoneri çok sevmiştim...

1|0
    0|0
Yükleniyor...