Niye karşıma sevebileceğim biri çıkmıyor ?

yaaa hep seven ve sevilmeyenlerden biriyim.. anlamıyorum neden böle oluyor ? niye hep tek taraflı ? kendime defalarca soruyorum etrafımdaki kişilerin ilişkilerinede bakıyorum ama cevabı bulamıyorum.. aldatmıyorum kırmıyorum üzmüyorum ilişkimi sağlam ve düzenli tutmak için elimden geleni yapıyorum ama yok yine olmuyor yine olmuyor... şimdi iyice eve kapattım kendimi okulda bitti işsizlik kapıda zaten... ne kimseyi göresim kaldı ne umudum ne inancım ne olacak halim :(

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kismet isleri bunlar olsun ddie ugrasirsan eline yuzune bulasir bence dert etme yalnizlikta guzel meslek farkina var ve keyfini cikaar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• ks de bi sürü tane gencecik adaylar var. uygun birini bulalım sana, birbirinizin yalnızlığını giderin işte...

0|0
    0|0
  • bu doganın kanunu senın sucun yok. seversın sevılmezsın ıste boyle olunca da adına aşk dıyorlar boosveer takma bıle. hayat boyle

0|0
    0|0
    • çok sıkıldım ama beee

• fenamı işte bak burda yapılan yorumlara belki sanada uyan bişey çıkar hayatını değiştirebilirisn

• ben aramam bu saatten sonra varsa o benı bulsun yasım olmus 26 :)) muzık dınlıyom ben hem

• Daha az sev, bu yapıyorum dediklerini daha az yap. İlla yok cok yapıcam diyosan, fazladan kendini sev:D

0|0
    0|0
    • hahhaa ben insanları kendimden çok önemsiyorum ama karşılığını bulamıyorum

• ne yazık ki insan ırkının bir tarafı kalkmaya çok müsait.. Doz önemli. Çok sevsende, ayarında göster. Üstüne titreme, ama boşvermede. Tecrübeyle sabittir.

• bence bu yuzden kendini uzmemelisin. Is bulup hayatini duzene sokman gerek. Ne olacagini kim bilebilir?

0|0
    0|0
  • suprız çıktı işte der bırı çıkar ınş karşına sonra evlenır mutlu bır yuva ve çocuklar demı ben aynısını duşunuyorum

0|0
    0|0
  • evde kaldin bence , biraz kendini dagitsan diyorum söyle eglenceye vursan , sex partyleri falan :)

enerjiii enerjiiii...

0|0
    0|0
    • benim daha mütevazi daha dindar bi yaşamım var almıyım ben o dediklerini hiç yapmadım daha

• Din yok rahat takilin , yasayin hayatinizi...

• link dinle açıl

0|0
    0|0
  • Bende senin gibiyim ne olucak bu halim diyorum :(

0|0
    0|0
  • Sevgilin olmadan yaşayamaz mısın?

0|0
    0|0
    • yaşıyorum öyle çok sevgili ypaan biri değilim ama hani şöyle sevdiğim ve sevildiğim biri olsa kendi yuvamızı kursak fenamı olur

• Çirkin olabilirmisin acaba ?

0|0
    0|0
  • belki çıkıyordur ama sen fark etmiyorsundur.

0|0
    0|0
  • Hayatını önce düzene sok sonra gerisi gelir bence :)

0|0
    0|0
    • düzensiz olan tek şey işsiz olmam onun dışında ne varkii

• Sizin mahhlede arkadaş olabliceğin insan yok mu :D ?

• valla yok hep çoluk çocuk

Kızlar Ne Diyor 3

• Sureklı olmuyor dersen olmaz

0|0
    0|0
  • ZENGİN DEĞİLSİNDİR KIZLAR ZENGİN ERKEKLERİN PEŞİNDE ŞİMDİ ALTINDA ARABASI OLAN

0|0
    0|0
  • Böyle şeyler dusunmekle olmaz. Sen iyi bir işe girmeye bak. Evde oturup bunalim takilirken birini bulamazsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...