Sizi duygulandıran film hangisidir?

Bazı flimler vardır sizi etkiler ve duygulanırsınız.Sizi duygulandıran flim hangisidir? ve akld kalan replikler

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• Umudunu Kaybetme.

Bir hayalin varsa onu korumalısın. İnsanlar kendi

yapamadıkları şeyleri senin de yapamayacağını söylemek isterler. Eğer bir şey istiyorsan, onu elde etmelisin.

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Not Defteri filmine çok duygulanmıştım... Zaten herhalde onu izlemeyen yoktur, aşk filmi deyince listede mutlaka adı vardır... Kayda değer çok kelimeler vardır ama uzun zaman oldu izleyeli aklıma gelmiyor...

0|0
    0|0
  • Duygulandiran degil de, sevdigim diyelim..

link

link

link

Duygulandiran ise Life is Beautiful olmustu

0|0
    0|0
  • mavi mavi ibrahim tatlıses ve hulya avsarın fılmı cok duygulandırır hele son sahne hıckıra hıckıra aglarım

0|0
    0|0
  • Léon'da çok etkilendiydim :(

0|0
    0|0
    • evet bende etkilenmiştim.Ama en sonunda ölmesi beni çok hüzünlendirmişti.

• " Kız Kardeşimin Hikayesi " kesinlikle izlenilesi bi film çok ağlamıştım.

0|0
    0|0
    • izledim.Gerçekten güzel bir flimdi.2 kez izledim.Bencede izlenilmesi gereken fli.Empati yapabileceğimiz bazen annesi haklı diyosun flimin sonunda yok yok dedim kızın psikolojisiyle davransam bende öyle düüşünürdüm diyosun.AMA Sonu çok garib zaten kız kardeşi demiş böbreğinini vermemesini çok ilginç bir flimdi.

• Kanserli çocuğun filmi değil miydi ? dava açıyodu filan..

• black link

0|0
    0|0
  • Not:Seni seviyorum hiç sevmem bir filmi iki kez izlemeyi ama bunu 7 kez izledim. :)

0|0
    0|0
    • evet güzel flim.Mektupları kızın annesinin vermesi bana çok ilginç gelmişti bende 2 kez izledim .

• Ben en çok aşık oldukları sahneleri seviyorum. İrlanda milli parkı... vs. Özel film. :)

• gabrielde aglamstm .. otrdm baya baya agladım film sonuna kdr

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...