Okudugunuz kitaplarin isimlerini not eder misiniz?

Benim oyle bir aliskanligim yok ama olsun isterdim...

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Evet her okuduğumu kıçıma yazarım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Oğuz Atay'ın ''Tutunamayanlar'' adlı kitabını oku. Bırak çalışmayı.
    'Nietzsche Ağladığında'' adlı bir kitabını oku. Bir sevgili için üzülmenin saçma olduğunu anla
    Ahmet Altan'ı okud, düşüncenin dünyada en değerli şey olduğunu anla şimdilik bu kadar yeter başla man için

1|0
    0|0
    • Bana mi diyosun bunlari :D soruyu oku anla once

• sen önce egonu azalt orda bir hitap var kişiye özel değil okumadıgın cok belli

• Simdilik bu kadar yeter baslaman icin? Hmm nereye hitap bu? Egomla cok mutluyum❤

• Bazen basindan biraz okur birakirim bazen tamamini okurum bazen ayni kitabi iki defa okrum cok karisik okuma aliskanligim var not etmiyorum bereketi kacar diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • :) Merak ettim, kaç kitap okudun? Not unutulan şeyler için tutulur, kitap okuyanlarda okudukları kitapları bu yüzden not etmezler. Hangi kitapları okudun diye sorarsanız etkisinde kaldığım bir kaç kitap oldu onları hemen sayabilirim ama diğer okuduklarımı ancak isimlerini duyduğumda okudum veya okumadım diyebilirim. :)

1|0
    0|0
    • Kac kitap okudum bilmiyorum ama not etmeye calistigim zaman bir ayda sekiz kitap ismi yazabilmistim. okudum kitap isimlerini pek aklimda tutamam ama iyi bir okuyucuyum

• Anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az.

• Açıkçası ben son iki yıldır edebi değeri olan kitaplara vakit ayıramıyorum doğruya doğru yalan söylemeye gerek yok. Okuduğum kitap türleri farklı.

• Hepsi odamda karşımda durduğu için not falan almıyorum
    Fakat içinde böyle hasss... pozisyonunda iyi sözler bulursam onları yazıyorum

0|0
    0|0
  • hayır yok. kim uğraşır notla falan :)

0|0
    0|0
  • e duruyo zaten kitaplığımda neyini not edeyim

0|0
    0|0
  • Evet ederim

0|0
    0|0
  • Cin alive serisi :))

0|0
    0|0
  • önemli olan adı değildir canım. Önemli olan ne anladığın sana ne kattığıdır

0|0
    0|0
    • Ne zaman ne okudun bilmek istemez misin? Not almak iyi bir huydur

• sana katılmıyorum

• kitapçıya gitmeden zar atıyorum üç kere. İlki rafını ikincisi bölümünü belirlemek için üçüncüsü de sırasını belirlemek için çift zar oluyor (: sonra ne kapağına bakıyorum kitabın ne de açıp 1 2 sayfa okuyorum. Doğru kasaya. Bir kez kız tavlama sanatı diye kitap gelmişti. Bir kez büyü kitabı gelmişti. Önemli olan o kitabı okurken öğrendiklerim değil midir?

• Otuz üç pencere

0|0
    0|0
  • Hepsi kitaplıklarımda. Var olsun arşivcilik huyum.

0|0
    0|0
  • Evet not ederim.

0|0
    0|0
  • O kadar çok okudumki not etsem sayfalar almazdı.

0|0
    0|0
    • Ben bir ara not edeyim dedim bir ayda sekiz kitap ismi yazabilmistim sadece sonra yazma isini falan bosladim

• Yazdıklarını da kaybedersin. Bence pek gerekli değil. Belki duygusal tatmin.

• ne gerek var?

0|0
    0|0
  • bana ikimizi anlat diye kitap var okuyabilirsin...
    soğuk kahve var bide :D

0|0
    0|0
    • Beni vursalar soguk kahveyi okumam + oneri istemedim kindleimda onlarca kitap var

• Gece evi serisi , Benim de söyleyeceklerim var 1,2,3 Fırat 1,2,3 Tanrının unutulan çocukları.

0|0
    0|1
    • Hayatin boyunca bu kadar az kitap okumadin herhalde

• Ben sana burada uzun uzun hepsini yazıp göndereyim mi yani? Emin ol benim okuduğum kitapları bazı insanların beyni kaldıramaz !

Kızlar Ne Diyor 4

• Daha yeni yeni not etmeye başladım. Gerçi arada kaynıyor olabilir. Okuduğu her kitaptan sonra ağaç diken insanlar bile var. Öyle güzel insanlar...

0|0
    0|0
  • Evet. Okuyacaklarimi ve okduklarimi yazdiğim bir liste var.

0|0
    0|0
  • evet not ediyorum hatta üşenmediğim bir anıma denk gelirse kendi düşüncelerimle özetini yazıp beni etkileyen yerleri de yazıyorum ve kitap üstünde cümleleri işaretliyorum

0|0
    0|0
  • çok okudumda şu an okuduğum bacak arasından türkiye :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...