Ali baba ve yedi cüceler filmine gidenlere acil bir sorum var!! bakar mısınız?

cem yılmaz'ın "ali baba ve yedi cüceler" filmine gidenlere bir sorum olacaktı.. 13 yaşındaki yeğenimle bu filme gitmeyi planlıyorum. herhangi bir müstehcen ya da uygunsuz bir sahnesi var mı?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• tavsiye etmem gerçekten aşırı küfür ediliyor

0|0
    0|0
    • küfrün içeriği tam olarak ne yani cinsellik içerikli olmaması benim için kafi çünkü onun da ağzı bozuk pislik velett!! :D

• küfür ve argoya hakim olmasını artı bir değer olarak görüyorum ben. püriten ahlakını al ve git buradan :)))

• keşke sende de ahlaka dayalı kırıntılar olsaydı

En İyi Kız Görüşü

• küfür baya varda tavsiye etmem hiç beğenmedim anca küfür var 2-3 yerde birazcık güldürüyor okadar

0|0
    0|0
    • cem yılmaz filmi ya olur muu hiç sen çakmamışsındır mevzuyu. valla ben çok umutluyum. görücezz bakalım.. :))

• bugun gidip izledik. harikuladeydi. espriler cok kaliteliydi. olusturulan tiplemeler cok iyiydi. ozellikle zafer algöz her zaman ki gibi hayran bıraktırdi. Ürün yerleştirme bile bu kadar başarılı yapılır ya cem yılmaz Türk komedi sinemasının yüz akı hakikaten. hadi esprilerdeki o ince mizahi anlayamadin efektler falan cok bombaydi bu filme nasil kotu denilir ya. @peopleexpert katılıyorum abi sana :D

• ohh be sonunda normal birileri varmış bu sitede:)

Erkekler Ne Diyor 5

• Benim 12 yaşında kuzenlerim yiğenim var seks ne demek desen sana aksilopedi yazar, Walla taktir ettim güzel yetiştiriyorsunuz...

Bu arada filmi izlemeye vakit bulamadım.

0|1
    0|0
  • küfür dışında birşey yok
    cinsellik içeren sahne yok

sigara var içki var silah var

0|0
    0|0
  • Yok yok git ,)

0|0
    0|0
  • Sadece kufur var

0|0
    0|0
  • Küfür var bide kız güzel yanı bir o var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 13 yaş üzeri için seneye götürürsün artık :D

0|0
    0|0
  • Küfür cok

0|0
    0|0
  • @hejejeje

0|0
    0|0