Medyumlar sizcede bilebilirmi?

Medyumlara bakış açınız nedir?
Medyumlar sizcede bilebilirmi ?
ME

Güncellemeler:
Medyumlar sizcede bilebilirmi?

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• Hayir tabiki

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Elbette bilemez.
    Bilim dünyasında geçmiş an ve gelecek vardır bizde bu çizgide ilerliyoruz görüşü çoktan suyun dibini boyladı.

Gelecek henüz oluşmamıştır ve oluşmayan bir şeyi bilmek söz konusu değildir.

Yaşanmış olan geçmişten habersiz insanların oluşmamış geleceği bilirim iddiası her daim komik gelmiştir.

İnsanların ne

0|0
    0|0
    • Gelecek henüz oluşmamıştır ve oluşmayan bir şeyi bilmek söz konusu değildir... evet bu aslında olayın özü sanırım..

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 8

• doğa üstü güçlere sahip birçok insan mevcut dünya üzerinde doğa üstü demeyelimde her insanın yapmasının imkansız olduğu şeyleri yapabilen kişiler bazı olaylarına inanıyorum ama geleceği görme dışında

0|0
    0|0
    • aslında bende inanmıyorum ama 2 hafta öne şaka ile baktırdığımızda ve onun dile getirdiği bir olay dün gerçekleştirdi.. buda bizde teredt yarattı.. dinimizce aslında bu tarz seylerin yeri yoktur..

• ben dinlerle ilgilenmiyorum. gidişat hakkında bilgisi olan insanlar gelişat hakkında yorumlar yapabilirler

• anlıyorum..

• Madem biliyorlar neden küçük meblağlar için bu işi yapıyorlar ki.
    Gitsinler borsada veya internet bankacılığında döviz ve maden ticaretlerine yonelsinler :)

0|0
    0|0
  • Büyü ve büyücülük sahte olabilir ama üç hafflilerin konuştuğu insanlar mevcut
    Fakat Allah onlardan uzak durunuz demektedir zira aynı üç harflilerin sizede bulaşması mümkün

0|0
    0|0
  • Gelecek hakkında tek tahmini senden alacağı para miktarıdır.

0|0
    0|0
  • Bilirler ancak bu tarz işlere çok bulaşmamak lazım. Çözümleri geçici olup, sonrasında başınıza bir çok kötü olay gelebilir.

0|0
    0|0
    • cin musallat edebiliyolarmış doğrumu?

• Doğrudur. Sizi kendine muhtaç bırakır ve ilk başlarda sorununuzun geçtiğini sanırsınız, sonrasında sıkıntılar yine baş gösterince yine o medyuma gider, bir dünya para bayılırsınız.

Böyle işleri rahmani işlerle uğraşan, para almayan hocalar vasıtasıyla yapın.

• anlıyorum saolasın kardeşim..

• Kardeşim Bursa'daysan sana zihin nasıl okunur bir örneğini gösteririm ama kendisi medyum değil :)

0|0
    0|0
  • Olacak olanı hiçbiri bilemez olmuş olanı bazıları bilir olmuş u bildikleri için insanlar imsanlar kanıyor

0|0
    0|0
  • bir zikim bildikleri yok.
    Kesin bilgi yayalım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...