#Kitaplarım nasıl?

#Kitaplarım nasıl?

Kitaplarım nasıl :) Sizce ileri de benim kocaman bir kitaplığım olur mu? İyi bir kitap koleksiyoncusu olur muyum?
Düzensiz biraz kusura bakmayın rafı kırıldı da :/

Güncellemeler:
herkese teşekkürler :)

0|0
14|30

En İyi Erkek Görüşü

• bana ödünç versene :/

0|0
    0|0
    • hayır olmaz :D bu konu da çok kıskancım :/

• aynı fikirdeyiz :D ama hani özellikle bazı konulara ilgin vardır heral işte bu benim hobim dediğin konular onlar ne peki? :D

• kitap okumak , güzel sözleri okumak şiir okumak ilginç bilgileri okumak yani bunlar ayrıca sessizli yalnızlığı karanlığı kahveyi müziği geceyi yıldızları ayrı bir severim :)
      ben gider iyi geceler..

En İyi Kız Görüşü

• Kafes, Olasılıksız, Marslı, Uçurtma Avcısı Yeapppp
    Ölümcül Oyuncaklar, Açlık oyunları, alacakaranlık, hush hush serisi, grisha serisi, zar adam, Bayan Peregrine'nin Tuhaf Çocukları bunları da öneririm diğer kitapları seçemedim pek gözükmüyor ama beğendim :)

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim hush hush serisini almayı bende istiyorum :)

• Rica ederim, mutlaka okunması gereken seriler :)

Erkekler Ne Diyor 29

• cok guzel ellerıne saglık ayrıca kıtap okuman daha guzel

0|0
    0|0
  • Marsliii offf kafesi okumak istiyrm at firlat bana

0|0
    0|0
  • Bakımlılar, iyi bakmışsın okumuşsan eğer
    bende 2918 adet var şimdi eve buyuk bir kitaplık yaptıracam ikea dan aldıgım sunta kagıt kaplama ben akrılık mdf yaptıracam 3 gundur sabah aksam mdf tıpı bakıyorum karar veremedım

0|0
    0|0
    • her zaman çok kitabı olanları kıskanmışımdır :D

• farklı bir tasarım olursa sığa bilir özel bir tasarım işinize yarar bunu bir araştırın

• raf aralıgı mınımum olursa ya da daıresel mı bakarım nete

• Ne tatli yaa, kitaplarini gosteriyor :-) Ben begendim.

0|0
    0|0
  • orda biryerde bilimkitabı oalcakti ama... arkada kalmis heralde :D saka saka cok iyi okuyan insan herzaman iyidir

0|0
    0|0
  • Mükemmel seçimler.

0|0
    0|0
  • Güzelmiş. Düzenli olup olmaması önemli değil.

0|0
    0|0
  • owwww nutuk fenna :D

0|0
    0|0
  • bu kadarcıkmı

0|0
    0|0
  • Tarih ve edebiyat ağırlıklı okuyor gibisin?

0|0
    0|0
    • en çok satanlar listesinden seçiyorum ama pek fazla türü önemli değil her türden okuyorum diyelim :)

• Kaçını okudun? :)

0|0
    0|0
    • 71 kitabım var 20 tanesi falan yeni geldi onları okuyamadım daha :)

• Çok iyimiş ya 😊

• Kitap koleksiyonuna hayırrr. Onlar okunmam için var tozlanmak için değil 😕

0|0
    0|0
    • alıp bir köşeye koyup tozlanmasını beklemiyorum okuyorum :/ sadece bütün kitaplar bende olsun istiyorum onlara baktıkça huzur buluyorum

• Şimdi verince diceksin ki sana 1 hafta süre sonra alıcam baska arkadaşımda istiyor 😉 hem onuda bitirmesi için biraz zorlamış oluyorsun. 1 hafta geçtimi hala vermediyse, her gördüğünde iste kitabı hani bitirmedinmi daha diye😊 bide bebeğime iyi bak diye uyar 😃

• aslında arkadaşımla durum karışık ben yeni almıştım kitapları bir kaç kitap almıştım o da iste bir tanesi vermek zorun da kaldım zaten kendisi başka yerde oturuyordu sonra birde evlendi falan derken öyle yani :)

• Babalar ve Oğullar, güzel kitap.

0|0
    0|0
  • helal olsun bu gidişle kocaman bir kütüphanen olur bu arada marslı nın filmine gitmiştim kitabıda güzel mi başlamayı düşünüyorum da

0|0
    0|0
  • Guzel

0|0
    0|0
  • 15 tanesini okumuşum aralarında, benim de kitaplık yaptırmam gerekiyor derdim çok büyük

0|0
    0|0
  • Okumadığın kitapları göstermelik almak mutlaka oku uyarısından sonra yorum yapayım kitaplar alt sıradakiler gibi muhafaza edilmez üst taraftakiler gibi olur net bilgi

0|0
    0|0
  • Çok fazla popüler yayıncı mainstreamine kapılmışsın biraz da klasik takıl.

0|0
    0|0
  • Cok kaliteli hepside baksana bos kitap yok helal olsun :)

0|0
    0|0
  • İmrendim valla. Sana yetişicem umarım :)

0|0
    0|0
    • umarım çok daha fazlası olur :)

• güzeldi baya uzun zaman oldu ben onu alalı :) iyi okumalar o zaman :)

• Teşekkurler :)

• kavgam :D cansın sen direk gözüm takıldı oraya

0|0
    0|0
  • 5 katı kadar da bende var :)

0|0
    0|0
    • ne kadar güzel :)

• çok istiyorum ama önce elimdekileri okumam lazım sonra da para biriktirmem lazım çünkü bunları sadece bu sene aldım ve tüm param bitti :/

• Lise falan okuyorsun sanırım ilerde daha da artacaktır merak etme

• Kavgam kitabini hittlere sempati duydugun icinmi aldin itiraf et😃

0|0
    0|0
    • kitap önerisi istediğim de ya da çok satanlara baktığım da gördüm merak ettim aldım ama daha okumadım :)

• bilmiyorum okumak istedim kitabı görünce yoğun bir alma ve okuma isteği oldu bende aldım

• Kitapların şekil Okumuyorsan çekil dasds

0|0
    0|0
  • Bana gönder okumam lazim

0|0
    0|0
  • dayı ful roman gibi duruyo

0|0
    0|0
  • Garip bir kitaplık her türden kitap var nerdeyse

0|0
    0|0
    • beli bir türde okumuyorum her türden okumaya çalışıyorum

• Oha diyorum. ben daha hayatımda 1 kitap bile bitirdimedim.

0|0
    0|0
    • istersen bir değil bin tane de bitire bilirsin içinde okuma aşkı isteği olsun gerisi gelir zaten :)

• hemen bitirmek için neredeyse bir gün boyunca okumak gerekiyor dün Kurucunun kızına başladım sabah akşama kadar ara ara okudum uyumadan önce de okudum ve bitirdim zaman ayırman gerekiyor sabretmekten gerekiyor

• zamanım yok.

• Guzel kitaplar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Kız sen adaletçi misin?

0|0
    0|0
  • Bana kitaplar okunduktan sonra durması saçma geliyo aslında okullara bağışlansa ne de olsa orada korunuyo herkes okurdu :)

0|0
    0|0
    • aslında bende öyle düşünüyorum ama biraz hevesimi alayım tadını çıkarayım :) ilkokul döneminde ki kitaplarımı bağışladım :)

• Çoğu populer instagramda fazla like alirim dusuncesiyle seçilmiş kitaplar biraz daha klasik kitaplara ve bir seyler ogrenebilecegin kitaplara yönelmen dileğiyle, 1279 kitabi olup sadece bu ay yeni aldigi ve hediye gelen 72 tanesini okumamis birini dikkate alirsin umarim

0|0
    0|0
    • teşekkürler :) instagram falan kullanmıyorum ama en çok satanlar listesinden seçiyorum kitapları

• Cok satan kitaplar her zaman iyi bir tercih degildir :) kendi tarzini bulmaya calismani oneririm :)

• teşekkür ederim :) yeni başladım kitap okumaya yoğunlaşmaya zamanla olacak inşallah :)

• Çoğunu okudum, çok güzel kitapların var :) olur olur bende koleksiyon yapmaya çalışıyorum yavaştan :)

0|0
    0|0
    • inşallah kocaman kitaplığımız olur :)

• Elbette olursun şu an bile yeterince büyük 😊

0|0
    0|0
  • bir çoğunu okudum ama kitaplıgınız zayıf genişletmeniz dileğiyle

0|0
    0|0
  • Harikasın hepsi benim olsa keşke :D

0|0
    0|0
    • vereyim diyeceğim ama tüm harçlığımı aldılar veremem :D

• Son olarak.. gerçekten harikasın kaç yaşından beri kitap okuyor sun ? kaç günde bitiriyor sun?

• okumayı geç söken biri olarak asla bende okumaya karşı kötü bir his nefret oluşturmadı
      :) kendimi bildim bileli kitaplara hayranlığım var bitirme sürem farklı bir günde istersem 400 sayfayı okuyabiliyorum ama genelde 200 falan yetiniyorum çünkü çabuk bitiyorlar :/

• :D çok hoş benim kitaplığıma benziyo

0|0
    0|0
  • o kadar saçma konular arasında elle tutulur bir konu çıktı sonunda. bir çoğu benim tarzım değil ama. umarım koleksiyon ve dekor niyetine değil de okumak için alınmıştır onlar. :)

0|0
    0|0
    • 50 tanesini falan okudum :) asla dekor için kitap almam kitaplar süs değildir :)

• Benim de hayalim kocaman bir kütüphanemin olması :) Yeni bir kitaplık aldım kitaplarımı oraya dizerken bile mutlu oluyorum. Ve sürekli kitap alıyorum ama okunacak çok kitabım birikti :(

0|0
    0|0
    • bende yeni aldım 20 tane falan var hangisini okusam diye kararsız kalıyorum çok olması iyi olmuyor :) iyi okumalar :)

• yeni aldım onu da okumadım daha ama genel olarak beğenmedikleri ve grinin elli tonuna çok benzediğini farkları yok gibi yorumlar okudum

• Tamam, teşekkür ederim :)

• yaramaz çocuğu alıp okumalısın :)

0|0
    0|0
  • güzel bir tablo kitap huzurdur :) ama benim kitaplığım daha bir dolu :)

0|0
    0|0
  • Arada bir yerde Abim Deniz i gördm :D

0|0
    0|0
    • evet onu da okumayı çok istiyorum :)

• çok muhteşem bir kitap :)

Yükleniyor...