Tatil için Akdeniz Marmara veya Ege'de önerebileceğiniz nereler var ?

Tatil için Akdeniz Marmara veya Ege'de önerebileceğiniz nereler var ?

Otel ismide verirmisiniz ?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Akdeniz'de deniz ve hava tatil için pek de uygun değil, özellikle soğuk ülkelerde yaşayan insanların tercih etmesinin tek sebebi de hava sıcaklığı... Marmara da deniz suyu temiz olmadığından tek alternatif Ege... İzmir harici herhangi bir şehirde bütçene uygun oteller bulabilirsin...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kuşadası güzeldir pansiyonda kal derim hem hesaplı oluyor hemde hoş bir ortamı oluyor. Bir kere link burada kalmıştım. Kendi halinde bir yerdir iti kopuğu yoktur. Tek bir havuzu vardır ancak yan tarafından 20-30 adım mesafede denize girmek için yeri vardır. İstersen kapının önünden geçen dolmuşlara binip 15-20 dakika da kadınlar plajına veya merkeze gidip de yüzebilirsin. Ben memnun kalmıştım. Hee önceden rezervasyon yaptırmanda fayda var fiyatı uygun oluyor.

0|0
    0|0
  • nereyi istersen ora var :D

0|0
    0|0
  • Git yat liseli.

1|2
    0|0
  • bu mevsimde hayırdır ? istersen bodrumda bır kaç 5 yıldız otel var :)

0|0
    0|0
  • Bacaklar protezmi?

0|0
    0|0

• adrasan

1|0
    0|0
  • avşaya git

0|0
    0|0
  • EGEE !

kusadasii ! palm hotel hem uygun hemdee iyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• fethiye ölüdeniz link , link

antalya , alanya link , link , link

0|0
    0|0
  • Özdereye gel valla , mandalina bahçeleri içinde denize sıfır , kayıraklı havuzlu herşey dahil 5 yıldız maxima adı süper vala ...

0|0
    0|0
  • Vayy , etek lens mi ? hangi okul bu? yaşı -18 değilse ben de grekoromen tenisçiyim ...

0|0
    0|0
  • sakin bir yer istiyorsan assos iyidir. dove otel var mezuniyet balomuzu orda yaptık. deniz kenarında bir yer. iki katlı evler şeklinde otel. midilli adasının tam karşısında bizim balkonumuzdan görünüyordu midilli hatta. tavsiye ederim sevdik biz. :)

0|0
    0|0
  • sen bu yasta ne oteli yff oyşş canım anne babandan izin kagıdı getir , sayalım sana oteller

0|1
    0|0
  • bacakların kopyala yapıştır mı :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...