Derste canım sıkıldı çizdim nasıl olmuş?

Nasil olmus?
Derste canım sıkıldı çizdim nasıl olmuş?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• başarılı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok iyi bende resim çizmeyi seviyorum ama bu kadar başarılı değilim , ancak profil de olduğu gibi.

0|1
    0|0
    • Sen daha cok çizgi film karekterlerini çiziyorsun bu fotoda anladığım kadari ile bu sebeble basit gibi görünmüş ama zor bir çizim ve sen başarılı olmuşsun gördügm kadar ama hepsinde değil bazilarinda hatalar var ellerine sağlık

• Evet hatalar var ve insan çizmek hedefim. d

• Sana bir tavsiyede bulunuyum insan çizmeye siyah beyaz fotolardan başla böylece gölgelendirmeyi daha iyi kavrarsin

• vauv çok iyi

0|1
    0|0
  • kadının bıyıkları var gibi duruyor ve gölgelendirme iyi olmamış.. ama can sıkıntısından çizilen resim için iyi

0|0
    0|0
    • Bir şeye de olumlu bakın yahu

• Kadının bıyıkları var gibi duruyor ve gölgelendirme iyi olmamış..
      Adamın zaten canı sıkkın bunu görüp bir güzel diyemiyorsun.
      "Sende olmamissin"
      Ama resim güzel bunu da yetenek olmadan kimsede cizemez bunu girmemek için aptal olmak lazim

• can sıkıntısından çizmese daha güzel sonuçlar elde edebilir. asıl olumsuz bakan sensin farkında mısın? . canı sıkkın ne sanki anası babası mı ölmüş derste canı sıkılmış hey anasını satıyım ne büyüttün ya.. resim iyi dedikk sonunda.. git cımbızla istediğini al yorumdan sanki sana kaldı soran kişi teşekkür ediyor sen saldırıyorsun nasıl bir kafa yaşıyorsan artık

• oldukça iyi...

0|0
    0|0
  • Çok güzel olmuş :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...