Arkadaslar adini feriha koydum'u seyrettiniz mi?

yeni bi dizi başlamış TRT 1 de..adı da beni böyle sev,..ama senaryo AFKnin senaryosu..izleyeniniz varmı?

Güncellemeler:
bu arada dizinin adi"BENI BOYLE SEV"

o gun seyr etdim biraz..ilk bolumuydu..biraz fark var..ama ayni sey..playboy bi cocuk,3 arkadaslar,biri kiz..kiz da playboy oglana asik..o da okula yeni gelen fakir kiza arabayla carpiyor,sonra da hoslaniyor..tanidik senaryo diyil mi?basbaya AFK ni kpyalamislar

0|0
35

En İyi Kız Görüşü

• yok seyretmedim ama merak ettim şimdi .. bakmam lazım :) Adını feriha koydum çok saçma oldu yaa sonu hiç iyi olmadı .. güzelim dizinin içine ettiler .. feriha öldü dizinin adı Emir'in yolu oldu ya yeni oyuncular dizinin konusu bile başmbaşka ferihanın adı bile geçmiyordu.. feriha öldükten sonra emir başka biriyle evlenir bi kızı olur adını feriha koyar diye düşündüm ben hep .. :D

0|0
    0|0
    • evet,aslinda onlar evlenmei,feriha dogurdukdan sonra olmeli,cocugun adi feriha olmaliydi..

• benim aklıma hep öyle geldi yoksa öylesine dizinin adı ''adını deriha koydum'' olmazdı bide en çok şaşırdığım . feriha öldükten sorna ferihayı hiç göstermediler yaa.. mesala emir evine hiç uğramıyordu .. kimseyle konuşmuyodu sonra evine döndü feriha öldükten sonra ilk kez eve girdiğinde ferihayla geçirdikleri romantik anları gösterselerdi daha duygusal hale getirebilirdiler ve daha güzel olurdu ama hiçbişey olmadı ..

• sacma bi diziye dondu oylle bi dizi./reytinqleri alt ust etdiyidi oysa..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Tanidik seneryo piyasa intikam dizileriyle kayniyor

0|0
    0|0
    • hayir yaa.intikam bi yabanci dizinin kopyasi..ama bu dizi yerli bir dizi kopyasi..yani bu senaryo seyr edildi artik..

• Bu dizinin komedi yönü agir basiyor yanilmiyorsan

• kendimsen o kadar nefret etmedim daha

0|0
    0|0
  • yok izlemedim onu izlememde bence yeterli bulmadım

0|0
    0|0
    • ayni enaryo oldugu icin mi?

• sen trt dizilerini diyorsun..anladim..birkac bolum sonra o dizi ses yapicak..

• benim gözmde yapmazda bakalım :D

• Sanmiyorum..

0|0
    0|0
    • neyi?

• trt nin böle bise yapacagini

• yapmis..o gun seyr etdim biraz..ilk bolumuydu..biraz fark var..ama ayni sey..playboy bi cocuk,3 arkadaslar,biri kiz..kiz da playboy oglana asik..o da okula yeni gelen fakir kiza arabayla carpiyor,sonra da hoslaniyor..tanidik senaryo diyil mi?basbaya AFK ni kpyalamislar

• izlediklerim yeterli onu izlemem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• izlemdm ama şarkı çok hoş. beni böyle sev seveceksen olduğum gibi göreceksen <3<3

1|0
    1|0
  • aaa , ne zaman?

0|0
    0|0
    • gec saetde bakdim..ilk bolumdu..hangi gun oldugunu unutdum

Yükleniyor...