Orjinal albüm satın alır mısınız?

yoksa en sevdiğiniz grup/sanatçı bile olsa albümü bedava indirmeyi mi tercih edersiniz?

ya da hiçbir albümü baştan sona dinlemeyen, sadece albümdeki hitlerin mp3'üyle yetinenlerden misiniz?

ve internetten indiriyorsanız nerelerden indirmeyi tercih ediyorsunuz?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• son yıllarda müzikle alakam pek kalmadı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 400 e yakın orjinal cd ve eskiden kalma kasetler vardı aklına kim geliyorsa vardı hatrı sayılır rakamdadada dvd film ama bir çoğu izlenmemiş henüz aldım koydum kenara izlerim diye orjinal olmazsa bana sanki o filmde yan sanayi insanlar oynuyormuş gibi gelir hep orjinalini tercih ettim hatta bir kaç kişiden çok orjinal bir malsın gibi övücü ifadelerde duymadım değil vel hasıl elimdekilerin hepsini bir kaç çeşit koleksiyonumla beraber dağıttım ya da attım neden yaptım bunu bilmiyorum şimdi olsa yapmazdım

1|0
    0|0
  • bugün albümün gerçek değerini maddi düşünürüz ancak uluslar arası müzik piyasasında singel albumlerde dahil olmakla birlikte tekel kayıtlardan basılan albumlerin ses ve yoğunluk kalitesini hiçbir download sisteminden elde edemeyiz ben özellikle dinlemek istediğim sanatçıların albümlerini almaktan kaçınmam :D

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • benim program önce youtubeden dinliyorum seversem video yu mp3 olarak indiriyorum

0|1
    0|0
  • mp3.midaz.com

0|0
    0|0
  • turkcellmüzik ve aveamüzikten indirdim müzikleri

0|0
    0|0
  • Sago'nun tüm albümlerini aldım.

0|0
    0|0
  • Orjinal albüm satın alırım. Netten de dinlemeye kalkarsam eğer indirmem youtubeden dinler geçerim.

0|0
    0|0
  • albümde ki hit ler yeter

0|0
    0|0
  • Orjinal alırım orjınalı pahalı bulantar ttnetmüzikden daha uygun fiyat da orjınal alabılırler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• mümkün oldugunca almaya calısıyorum

0|0
    0|0
  • hiç albüm satın almadım ama düşünüyorum bu sıralar..

0|0
    0|0
  • Orjinal albümlerini aliyorum ama bir sanatcinin her şarkısını beğenmiyorsam da almam albumunu.progrmlardan indiririm

0|0
    0|0
  • iTunes'dan aliyorum

0|0
    0|0
  • Dinlemeye değer şarkılar yapan sanatçıların albümlerini mutlaka alırım.

0|0
    0|0
  • almamda indirmemde açar dinler kapatırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...