İzleyeceğiniz filmi neye göre değerlendirirsiniz ?

Filmin iyi yada kötü olup olmadığına nasıl karar verirsiniz. yada aşağıdakilerden hangisi önceliğiniz olur ?

İMDB puanı 6 üzeriyse direk izlenmeli. gibi cevapla belirtirseniz sevinirim.

• İMDB
    27% (6)37% (7)32% (13)Oy Ver
  • Sinemalar
    5% (1)0% (0)2% (1)Oy Ver
  • Tavsiye
    9% (2)5% (1)7% (3)Oy Ver
  • Filim Konusu
    59% (13)58% (11)59% (24)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
17|25

En İyi Kız Görüşü

• konusu ve oyuncularına göre

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Ben genelde yapılan yorumlara bakarım bir de İMDB puanına bakarım, ama tabi zevkler ve renkler tartışılmaz ruh halime de bağlı biraz sanırım cümleyi toparlayamayacağım :)))

0|1
    0|0
  • genelde tavsiye üzerinedir bi arkadaşım cevremden biri izlemiştir kısaca özet gecer ilgimi çekince izlerim.

0|1
    0|0
  • tavsiyelere önem veririm. özellikle zevkmi bilen ve zevkimin uygun olduğu insanların. yada şu filmi izledim çok hoştu dediğimde aa bak şuda o tarz derlerse mutlaka izlerim ve genelde gerçekten hoşuma gider.

0|1
    0|0
  • korku filmi ise ve vizyonda gitmek istediğim başka film yoksa filmin ismine bakmadan girerim, onun dışında kapağına yada fragmanına göre..

0|1
    0|0
  • Önce konu sonra imdb. saçmasapan romantik komediler benden uzak olsun. onun dışında kurgusu güzel bilumum aksiyon dram bilim kurgu fantastik filmleri izleyebilirim. kurgu önemli ama.

0|1
    0|0
  • psikolojik, dram ve aldığı ödüller veya aday olduğu dallara göre filmi izlerim. Kimin ne düşündüğü imdb falan önemli değildir. ve tabi afiş de önemli.

0|1
    0|0
    • afişşşşş iyi yakaladın bunu bak. o da secenekler arasına eklenebilir.

• konusu, tavsiyeler, ımdb

0|1
    0|0
  • Imdb puani sonra konusu sonra izleyenlerin yazdiklari yorumlarin incelenmesi ..

0|1
    0|0
  • Imbd puanına bakarım ardından da filmi izleyenlerin yorumlarına,izlenme sayısına filan.

0|1
    0|0
  • hocalarımın bize tavsiye ettiği en önemli şeylerden bir tanesi filmi izlemeden yargıya varmamaktır. izleyip karar veririm.

0|0
    0|0
  • Filmin konusu daha önemli benim için. Tavsiyelere falan uymam çünkü herkesin zevki farklı.. Benim sevdiğim filmi onlar sevmeyebilir, onların sevdiği filmi ben sevmeyebilirim.

0|0
    0|0
  • ben rastgele izlerim aslında. türüne göre bakarım romantik komedi daha çok

0|0
    0|0
  • Filim Konusu

0|0
    0|0
  • Yorumlara bakıyorum. Çok çok fazlaysa izliyorum. :) IMDB de 8 ve üstü önemli bir etken.

0|1
    0|0
  • ilk konuya bakarım , sonra izleyenlerin yorumlarına bakarım IMDB önemli değil benim için :)

0|0
    0|0
    • olur mu yaa İMDB siz verilen puanlamalar gayet mantıklı bence.

• herkesin zevki farklı sonuçta mesela benim çook beğendiğim bir filmin yorumlarına bakıyorum iğrenç diyen var .. ama yine de yorumlarda çok kötüleneni izlemiyorum .. IMDB puanınada bakarımda hani özellikle değil .. Gözüm çarparsa .

• hımmm anladmm

• kore mi degilmi dlye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• imdb dediğin beni hiç ilgilendirmez ben film izlerken sıkılmak istemiyorum saçmalıklar salaklıklar istemiyorum

0|1
    0|0
  • Öncelikle konusuna bakarım, konusu hoşuma gitmezse yorumları puanları benim için önemli değildir. Konusunu beğenirsem puanı ve yorumlarına bakarım ki bu konudaki sıralaması ne durumda diye ona göre izlerim veya izlemem.

0|1
    0|0
  • zekice yazılmış ilginç bir senaryoya sahip olmalı her ne varsa içinde dövüş, savaş, seks, sevişme, hepsi gerçek gibi görünmeli

0|1
    0|0
  • genelde basrollere bakarım mesela tom hanks oynuysa kafadan izlerim filmi düşünmem

0|1
    0|0
  • İmdb puanına bakarım sonra film hakkında yorumlara türüne bide fragmanına baktımmı. ona göre karar veririm. ve ben film öneriyorsam onu göz ardı etmiceksin :) izlemediğim film yok

0|1
    0|0
    • kapışsak mı :D

• Filmle çok alakan varsa diceğim filmleri zaten izlemişsindir ama yinede aklıma gelen en iyileri söyliyeyim hemen. :)

korku seviyon heralde bitane söyliyim. Mezarına tüküreceğim korkmassında sen yinede korku sayılır :)

---

TROY

Cesur yürek

Son samuray

VatanSever

İp man 1-2

The bourne serisi

Dövüş klubü

Şuan acelem var aklıma gelen filmler bunlar bu arada kız olaylarından dolayı artık film bulamadığımdan bi kaç aydır film izleyemiyorum arayamıyorum arayınca 1 saat gidiyor :)

• hepsini izledim teşekkürler yinede :)

• imdb puanı etkiliyor fakat kapak resmide etkili

0|1
    0|0
  • İMBD Bazen haksız puanlama yapabiliyor zevkime göre izlerim :)

0|1
    0|0
  • filmi seçme kriterlerim arasında imdb mutlaka vardır ayrıca oyuncular yönetmen veya seri film olması beni izlemeye çeken noktalardır filmi beğendiren ise konu öyle bir kurgulanmalıki filmin başından sonunu anlayamayacak derecede güçlü olmalı ve beni şaşırtmalı ya da aksiyon macere tarzı birşey ise ağzım açık kalmalı heyecan vs film 10 dk da olabilir 2 saatte önemli olan anlattığı konuyu sana yaşatması.

0|0
    0|0
  • Film konusu önemli mesela " Ayda Sevişenler" :D

0|1
    0|0
  • Oyunculara göre.

0|1
    0|0
  • önce puanına sonra yorumlarına bakıyorum

0|1
    0|0
  • filmin konusuyla ilgilenirim imdb puanını çok düşük olmadığı sürece dikkate almam

0|1
    0|0
  • Metacritic ve IMDB.

0|0
    0|0
  • filmin konusunu okuyunca ilgimi çekerse izlerim. çekmezse ve yinede girersem muhtemelen film güzel olsa bile başında olaylar oluşurken filmde uyuya kalırım.

0|0
    0|0
  • Seçmem rastgele izler.Kendim değerlendiririm...

0|0
    0|0
  • daha hiç imdb ye bakarak izlemedim film

0|0
    0|0
  • esas kızın güzellik seksilik kıstaslarıma uygun olup olmadığına göre

birde öpüşme sevişme sahnelerinin oranına göre değerlendiririm

0|0
    0|0
    • kardeş o dediğin sahnelerin ortalamasını tutan bi ste varmı gercekten yoksa tamamen içgüdü mü :D

• yani gecenin erotik saatlerinde biraz hayal gücünü devreye sokacaksın

ha birde millet ya duygusal romantik film olsun battaniyenin altına girip izleyeyim ohh ne güzel derken

o battaniyenin altına neden giriyorlar sanıyorsun

eller filmin tüm aşk sahnelerinde :D:

olaylar olaylar olaylar

• imdb ye hayatta bakmam sitelerde en çok izlenenler diye bi kısım oluyor ordan seçerim

0|0
    0|0
  • Tavsiye ve filmin konusu benim için önemlidir.

0|0
    0|0
  • korku ve maceradan başkası sarmıyo beni.. millet komediyi nasıl izlior şaşıyorum

0|0
    0|0
  • önce imdb, sonra filmin konusuna ve film hakkında çıkan yorumlara bakarım :)

0|0
    0|0
  • zevkime göre bakarım

0|0
    0|0
  • Yonetmen ve senarist

0|1
    0|0
  • Beni etkilesin yeter ister imdb si 1 olsun

0|0
    0|0
  • konusu önemli