Baylar ve bayanlar bakar mısınızzz?

Çoooookkkkk sıkıldım film önerir misiniz banaaa? 😊😊

0|0
3|23

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• 3 idoiti izlenmiş bilinmiş film onu izlemediysen kesinlikle onu izlemelisin. , 2. olarak zamana karşı filmide bilinen filmlerden biri onu da izleyebilirsin. erkek aklı kadın aklı en son bunu izlemiştim romantik komedi :D izlersen sıkılmazsın. kısaca benim önerdiğim filmlerden pişman olmazsın şimdi çık burdan seç birini izle :D

0|0
    0|0
    • İdiotu tabiki izledim kaçar mıı 😁 kadın aklı erkek aklını defalarca izledim kesinlikle süper ama diğerini bilmiyorum hemen bakıcam teşekkürlerr 😁

• Ne demek soruyu kaldormazsan filmi izledikten sonra fikrini söylersin buraya unutma :)

Erkekler Ne Diyor 22

• Komik seversen guzel bir film var aklımda Felekten bir gece diye izle derim ;)

1|0
    0|0
  • django

0|0
    0|0
  • pek yakında

0|0
    0|0
  • ne tür istiyorsun ki :)

0|1
    0|0
    • korku 1. si ölüm cıkmazı 2. şeytan 3. karabasan komedi 1. kule soygunu 2. yeşil yaban arısı 3. pixser
      bilim kurgu 1. insanlığın sonu 2. jüpiterin yükselişi bu kadar aklıma gelen yok başka :) seç beğen izle

• Bende izlicem birazdan film bakıyom :D ama ben tercihimi daha çok bilim kurgudan yana kullanıyorum. Bilim kurgu seviyosan yaz buraya önereyim bir kaç film :)

0|0
    0|0
    • Yaz bakalım önerilerini 😊

• Yarının sınırında , Galaxinin koruyucuları , Pixels , John Carter iki dünya arasında , Lucy , Transformers serisi , Hobbit serisi daha bir sürü var ama aklıma gelmiyo 😃

• V For Vendetta
    ya da
    '' Geleceğe Dönüş '' Serisini izle Eski unutulmuş ama Güzel bir Seri

0|0
    0|0
  • Labirent alev deneyleri

0|0
    0|0
  • biraz sasırmak istiyorsan sunu izle

https://www.youtube.com/watch?v=RBbzm8cCUws

0|0
    0|0
  • ne tür filimlerdne hoşlanırısn
    en son ne izledin mesela

0|0
    0|0
  • Leon, Amelie, Cuckoo's Nest ve Grand Budapest Hotel en sevdiyim filmlerdir.

0|0
    0|0
  • sıcak saatler :D

0|0
    0|0
  • everest olabilir

0|0
    0|0
  • Snow in pardise

0|0
    0|0
  • hangi tarz seviyosun

0|0
    0|0
  • Çarşı pazar izle

0|0
    0|0
  • Esaretin bedeli

0|0
    0|0
  • strange magic

0|0
    0|0
  • kader avcıları

0|0
    0|0
  • 3 idiots - hint filmi

0|0
    0|0
  • SPY (AJAN)

0|0
    0|0
  • parçala behçet
    izle bunu

0|0
    0|0
  • konulu mu?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aşk Kırmızı.

0|0
    0|0
  • Tür olarak korku severim ben dabbe veya korku kapani ha birde ölüm alfabesi vardi öneririm aşk filmi olarak, sadece sen, evim sensin, kelebeğin ruyasi, aşk sana benzer mukemmel zaten :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...